Trening Wyobraźni

Znamy Mistrza TW i podium Ligi!
TreningWyobrazni 2020-07-31 11:33:33

 Dokładnie jak w tytule, szczegóły tutaj:

 https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php?id_txt=3736

 :)

Komentarze
^Halmar -- 2020-08-02 19:56:18
W życiu nie liczy się, czy się wygra, lecz to, żeby walczyć - to najprawdziwsza frajda.
Ja od początku dopingowałam Sensola, wiadomym było, że to faworyt! Ech, facet pisze jak nawiedzony - każdy tekst to fenomen. Inni mogą się spinać, ale on leciutko ślizga się po temacie, jak Katerina Witt na olimpiadzie w Calgary Vivat Sensol!
~Alchemik -- 2020-08-02 09:05:47
Halmar znam od dawna. Śledzę jej niesamowite teksty, nawet się dziwię, że nie została mistrzynią, za przeproszeniem Ciebie, sensol. Ale widocznie jesteś bardziej pokręcony od niej, nie wiem czy powinienem gratulować.
Podoba mi się ta wasza zabawa, albo praca. Sam wkładałem wiele pracy, by udoskonalać swoją poezję.
Postanowiłem od sierpnia przystąpić do TW. W tym celu pochowałem ostre przedmioty. Wyrzuciłem kapcie, żeby mi przypadkiem nie spadły.
Gratuluję Tobie, sensol.
Manta, Hal, Wam też gratuluję.
Hal wie, że jestem dobrym czytelnikiem.

Jerzy Edmund Alchemik
Jeszcze się nie znamy zbyt dobrze, bo raczej nie czytasz poezji, choć mogłaby Cię wiele nauczyć.
Ja jestem czytelnikiem niewybrednym. Połykam i to i owo.
!sensol -- 2020-07-31 18:09:03
kapcie mi spadły i leżą w nieładzie anarchistycznym. a powinny stać równo jak żołnierze na defiladzie. dziękuję wszystkim uczestnikom zabawy, bez Was żywot na tym najlepszym ze światów byłby jeszcze bardziej do chrzanu (no bo już jest). ale przede wszystkim dziękować trza zespołowi TW. dziękować i podziwiać za trud pchania tego wózka, w którym koła troszkę graniaste, opony poniekąd poprzebijane, a droga zasadniczo upstrzona dziurami jak ser szwajcarski. podziwiać za trud bezinteresowny, przeczący podstawowemu paradygmatowi egzystencji naszej, który mówi, że nie istnieje nic co się nie opłaca. otóż istnieje. to TRENING WYOBRAŹNI! chwalmy więc, nie pana, tylko siebie nawzajem, że nam się chce, i to nie tylko palcem kiwnąć, ale czymś więcej nawet.

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin