Rocznica przeglądu


Rocznica

Opis


© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~marok
Dodano: 2019-11-21 21:52:18
Kategoria: rysunek
Komentarze.
*Canulas 3 m.
Trzech wisielców, sprzątanie, jakiś typ ze świecnzikiem w ręku i kranem w czole. Hmmmm... Ktoś Ci chyba robi tęczowe opłatki, czyli mieszcza w rozpuszczalniku lsd
Odpowiedz
~marok 3 m.
Czemu od razu tak daleko posunięte wnioski?
Odpowiedz
~AHopeS 3 m.
A ja widzę siebie w środku powiększonej postaci dzięki marok za cudną figurę:*
Odpowiedz
~AHopeS 3 m.
powieszonej*
Odpowiedz
~JamCi 3 m.
Impreza na całego. Wielkie sprzątanie, naprawy, dron nagrywa, torcik niosą. Swiezutkie wisielce jeszcze nienadgnile idealne do spożycia lub zabawy... Nie lubię wisielców.
Odpowiedz
~marok 3 m.
Hope nie ma sprawy.
Odpowiedz
~marok 3 m.
Za często wisielców u mnie nie ma. Drogie są
Odpowiedz
~Mia123a 3 m.
Ooo pszczółka niesie na strzałko - nozce telewizor. widzę też statek ze nogami, a na nim czy wisielce. Obok tańczy ludek, przypuszczam że płci damskiej, obok chyba jakiś płci męskiej - bo brzydszy, pod nogami paleta mu się coś co ma łapo-grabie. Ciekawe, Marokoku.

Odpowiedz
~AHopeS 3 m.
marok. jestem zaszcycona być w.pierwszej trójce. Dziękuję Ci. Byle szybko i bez przemówienia.

Odpowiedz
*Ritha 3 m.
Czym różni się sztuka od hobbistycznych bazgrołek? (to samo zresztą dotyczy fot) - mysle, ze mnogoscią interpretacji, zaproszeniem odbiorcy do świata w swojej głowie słowami "rzuć okiem i powiedz co o tym sądzisz, bo ja sam nie wiem co próbuję sobie przekazać", nie wiem Marok, kreske może masz średnią ale polem pod interpretacje przebijasz wszystkie portalowe bazgrołki. Ludzie dziela sie na tych, ktorzy mają wyjebane i im czasem (rzadko) wyjdzie i na tych, ktorzy wywalaja sobie flaki tworzac, przezywajac kazda porażkę i Ty z tych drugich wbrew pozorom (co widac tez w pisaniu). Blizej jest mi do Twojego podejscia, widac ze wkladasz duzo. Rysunek szalony, o 6 rano nie podejme sie interpretacji, ale nooo, ciekawie masz w glowie.
Pozdro
Odpowiedz
~JamCi 3 m.
o! i kranik na noosie z gilem, jakie ffajne urządzenie! a jakie na czasie:-)
Odpowiedz
~marok 3 m.
Ritha, w pisaniu chyba bardziej, tutaj mam mniej to schrzanienia, ale pewnie tez coś jest. A czasami wolałbym może mieć wyjebane, przynajmniej bym spokojniej spał. Jak coś to w głowie mam wszystko w porządku, chyba, raczej )
Odpowiedz

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin