ZŁOTO, czyli ulubione cytaty z opek

Na start rzucam z Canowego Hebana - złoto!

"Alfons na sekundę traci rozeznanie, ale zaraz gęba w pełen uśmiech. Kiwa do taktu głową, stukając dłonią o dach. Jest przecież mistrzem podwórkowej adaptacji i usilnie chce pokazać, że wszystko jest w porządeczku, że luz-blues i w ogóle czill. A jednak cwane oczka prześwietlają wnętrze samochodu, chętne zderzyć się z czymś niepożądanym. Wyłapać policyjną blachę, wystającą skądś krótkofalówkę lub źle przykitranego koguta. Nieszczerze mu patrzy z zalesionej rudym włosem gęby. W ogóle typ przywodzi na myśl knującą kurewkę, łasą na piterek babci z jej ostatnimi dwudziestoma złotymi w środku. Taki rodzaj kiepa, który potrafi się wybielić, używa rozważnych słów, każdemu dobrze życzy i wszyscy są jego serdecznymi przyjaciółmi"

"W środku zajmuje miejsce twór, którego przy tam słabym świetle trudno zaklasyfikować. Nie wiadomo pani to czy pan. Dziewczynka czy chłopiec. Dosłownie, jakby ktoś twarz Shakiry naciągnął hakami na czaszkę Sylvestra Stallone"

Opis postaci poniżej, uczcie się! (ja się uczę)

"Z kolei druga, najbardziej od prawej, wręcz biała, bieluchna, ale też przedziwnie plamiasta, jakby zleżała, zaleciała brudem. Ludzki avatar japońskiej seks laleczki, która przeleżała pół roku w piwnicy. Bardzo drobna, okruszynka taka, lecz o dziwnie okrąglutkiej głowie. Koronny dowód w tezie, że De Vito lubił podróżować po środkowo-wchodnich biedacepcjach Europy, nie szczędząc grosiwa na usługi azjatyckich prostytutek. Pomalowane rzęsy. Czarne, rozbiegane oczy szalonej panienki, która na swą pierwszą tinderową randkę mogłaby ukryć w torebce szpikulec do lodu"


Bedę tutaj cyklicznie wrzucać różne sztabki z różnych opek i Wy wrzucajcie też. O.
TomaszBordo 1 m.
A można z własnych czy muszą być cudze?
Ritha 1 m.
Oczywiście, że cudze
fanthomas 1 m.
To ja wrzucę z fantomaroka 😁
Zaciekawiony 1 m.
"- Mamusiu pomóż mi znaleźć twojego mordercę! – krzyknęła w duchu.
Podniosła oczy i zobaczyła przed sobą ducha mamy, która się do niej uśmiecha.
- Idź do klubu ze striptizem – odparł duch Basi. " - Margerita, "Dom Mody"

"Mężczyzna nacisnął klamkę i wszedł do środka kobieta, jak go zobaczyła to ogarnęła ją złość." - tamże

"Ola z narzeczonym ruszyli w stronę basenu to, co zobaczyli przeszło ich wszelkie pojęcie. Bo nie przypuszczali, że Dave Canulas jest taki waleczny. Ogrodnik pięściami okładał ledwo stojącego na nogach Refluksa. Ale ten mimo upojenia alkoholowego mu oddawał.

- Jesteś zwykłym mocy mordą, a do tego damskim bokserem! " - i to też.
Ritha 1 m.
faktycznie złoto xd xd
aniamarzycielka 1 m.
pkropka - Nie możemy zasnąć

"— Jesteś aniołem, siostrzyczko. Nadal jesteś, ale świat próbuje ci to odebrać. Plotki, chłopcy, porównywanie do innych... Nie mogę pozwolić, żebyś przez nich straciła miejsce w niebie.
Wzrok Emmy był coraz bardziej zamglony. Obserwowała wciąż powiększającą się plamę, zalewającą klepki. Mieniła się, odbijała światło księżyca. Na granicy świadomości Emma słyszała, jak Thomas nuci. Zupełnie, jak kiedy była malutka i nie mogła zasnąć."
Ritha 1 m.
klimatyczne
Adelajda 1 m.
"Bywam w płaczu wolny."
"Uśmiech matki niczym wyśnione zagłębienie, druga macica. Rozszerzając szyjkę...tam jest dom, tam jest słońce. Nasze zrywy narodowe to podmuch czarnego wiatru. Mamo, pochłoń mnie."
"Szerokie masz oczy, Lenko. Gdy zamykam powieki, ty jak drozd. Czy wiesz, że on o trzeciej w nocy zaczyna? Świergotek śpiewa w locie. Przywołując w ciemności uśmiech, muszę walczyć o spokojny oddech. Walczę ze wzburzonym, granatowym czymś. Jak? Chyba ktoś przychodzi z pomocą - sam nie dałbym rady. Czuję..."


jagodolas - cmentarzowa aktywność ogników
zsrrknight 1 m.
"Kilka osób nawet pogłaskało mnie po głowie."
~z jakiegoś opka na Opowi, tytułu nie pamiętam
jotka 1 m.
"Takiej szansy nie da się nie wykorzystać. To nie było tchórzostwo. Harrison w myślach nazwał to kompromisem. Wrzucił bieg i dodał gazu. Auto gwałtownie szarpnęło. Tamten nawet nie zdążył zareagować. Rozkleił się, gdy tylko uświadomił sobie, że kobieta jest martwa. Kłąb dymu z rury wydechowej pickupa w jego wyobraźni pisał w powietrzu, sorry stary, takie życie." - Marok," Stalowy grad".
Ritha 1 m.
"Co po Tobie zostało? Nic albo wszystko. Blizna w duszy. Może cała dusza jest blizną. Tobą. Bezciebiem.
Czekam na nią. W końcu przyjdzie. I wiem, że krok za nią będziesz stał ty.
Czekam. Może to będzie dziś.
Dzisiaj zamieszkam w nocy" – JamCi "Zamieszkam w nocy"
Tjereszkowa 1 m.
DarkStone 1 m.
"Być może umarliśmy dawno temu, a może nigdy się nie narodziliśmy, przez cały czas tkwimy gdzieś na granicy piekła, niepewni, kiedy powinniśmy ją wreszcie przekroczyć." - "Wadliwa partia" Alfonsyna
Canulas 1 m.
Ritha 1 m.
Kolejne złoto opisu postaci (Canulardzie pincet):
"W miejscu, gdzie łuna niebieskiego światła świeciła tak silnie, że, nawet mając tylko jedno sprawne oko, można było dostrzec całą paletę okropieństw, z jakiej szalony stwórca musiał posklejać ich ciała. Pnącza rąk oraz nóg przypominały pozlepiane landrynki z automatu przy drodze, na sto sześćdziesiątej mili ich wielkiej ucieczki do domu. Do tego zbyt dużo włosia. Zbyt dużo w ocenie kogoś, kto sam miał włosy sięgające kitą aż do trzeciego żebra".

https://t3kstura.eu/index/Profiles/teksty/pokaz_te
Heparyna 2 d.
Z opel na teatrze, masturbacja, a gdzie z książek jako takich?
Heparyna 2 d.
Opek*
Teksturze*
Ritha 1 d.
Se załóż
Ritha 10 godz.
"Martwa dziewucha ma smutne spojrzenie pomazane niewygasłą trwogą. Dosłownie jakby – kiedy już z tego narciarskiego życia wyszła w końcu z progu – dopiero w locie skumała, że tam na dole nie będzie żadnego amortyzującego śniegu, a jedynie balia z niezakrzepłą czernią. Hektolitry pazernej ciemności, w którą stary diabeł powtykał kolce z tłuczonego szkła. Za to japa gościa przypomina pognieciony żart. Smutno-kpiarski uśmiech oblany kompotem z krwi nawet pośmiertnie wciąż wesołej twarzy. Martwy dowód na to, że można dojść i odejść w tym samym momencie.
Raszyński Kot Schrodingera".

Kolejne #złoto z Hebana

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin