mgła cicho wszystko otula [by berkas] balut

Piczurdo z otchłani Barbaru


Piczurdo

Opis

Grafika zmontowana w PS 06.
Autorka porobiona jak zawsze.
Nie padał deszcz.
Pełny ekran
Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Halmar
Dodano: 2019-09-06 05:40:00
Kategoria: grafika

Liczba wejść: 10

Komentarze.
~Adelajda 1 r.
Nie ogarniam xd
Odpowiedz
*Canulas 1 r.
Też nie, ale cuś ma
Odpowiedz
!sensol 1 r.
coś ma ale nie ogarniam
Odpowiedz
^Halmar 1 r.
Oooo... Jakieś nielegalne zgromadzenie ))) Coś ma, ale nie wiadomo co? Eto jest taka scenka rodzajowa z moimi ulubinymi bohateramy dyskutującymi o nurtujących ich problemach egzystencjalnych )))
Dzięęę :*
☮️
Odpowiedz
Orgazm, to sprawa zmysłów! Może być mentalny itp. - wg. św. mnie.

PS

Nie napierdalaj o nowotworach - rażące... M am coś w opłucnej i ostatnio w gardle - zakładam, że przejściowe =- nie nazywam.
Odpowiedz
^Halmar 1 r.
@Yanko, tu mowa o nowotworach-penisach, jak mniemam z sysykusji komiksowey mych bohyterów, co się ulęgli w głowie pod wplywem ))
Dalekam od napierdalania o nowotworach stricte, sama mam podejrzane zmiany...
Odpowiedz
Ta metaforycznie, czy coś. Ja tu wyskoczyłem z uderzeniem w swobodę twórczą, czy coś, ale jakoś tak pewno pod wpływem mi się źle skojarzyło, jak cios tam może mnie wykańczać, choć pewno i tak wykończy mnie co innego. Starach napisać, że człowiek może ciężko chory, bo rzekną, że chce politowań, no bo tylu w sieci błagających (skojarzenia swoją drogą, ale skojarzenia rzecz prywatna, jak dotyczy),. Tylko że taki szarpnięty, to może czasem odwalić dziwne zachowanie, to niektórzy nie zrozumieją czemu, a on se może coś uświadomił, bo ma tak cyklicznie, albo podsłab, bo tez się zdarza. Jest ten stereotypowy wizerunek się użalających - kurwa szkodliwy.
Uniknąłem dwudziestu tomografii, zalecenie było robić co cztery miesiące - a ja mów mi mów - o lekarzu pomyślałem i o innych z podobnym poglądem. 20 x tk = dawka napromieniowania na co najmniej 100 lat, to jestem zdrowszy o niewchłonięcie

Sztuka wolna ma być a jak komu się kojarzy, to jego problem i autokrytykę tu odwalam. Oby zmiany owe niczego nie zmieniały na niefajne. Marok ma patenta na długowieczność i na nic nie zachoruje - pisał kiedyś o tym - napar z ostu wypija.

Odpowiedz

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin