Maroq - cząsteczka nr 1 Krzyki w lesie część 3

Manifa

 Wróciłem do domu i uruchomiłem komputer. Nie znalazłem w necie żadnych informacji o moich pijackich ekscesach, więc być może tak dużo nie narozrabiałem będąc pod wpływem i zapadłem co najwyżej w deliryczno-narkotyczny sen. A zresztą w dupie ich miałem, mogli nawet napisać, że biegałem nago po parku radośnie się onanizując. Przynajmniej mój słupek popularności nieco by podskoczył.

 Wtedy wpadłem na szalony pomysł i zadzwoniłem do Wilhelma, proponując mu zorganizowanie dzikiej akcji protestacyjnej wobec środowisk gejowskich, lewicowych i producentów piwa. Obrazić wszystkich i po całości, żeby tylko lokalne pismaki dostały sensację. W sensie Wilhelm miał wszystko zorganizować, ja co najwyżej wziąłbym w tym udział, gdyby mi się chciało. Konieczne było także rozwścieczenie feministek poprzez publiczne pokazanie sutków w czasie protestów. Tak, faceci też mają cyce... czy coś... i niech wszyscy o tym wiedzą.

 Jak się okazało Wilhelm był chyba przygotowany na taką okazję, bo po parunastu minutach zjawił się z całą rodzinką i kilkoma puszkami farby oraz pudełkami pełnymi jaj rzekomo z wiejskiego chowu ściółkowego. Miały zostać wykorzystane do obrzucenia budynku rządowego i namalowania gorszących haseł. Plan był dość zawiły w swej prostocie, ponieważ cała zebrana ekipa w liczbie dziewięciu sztuk, miała za zadanie przejść głównymi arteriami miasta, tamując ruch, obrażając i wyzywając wszystkich naokoło, a na koniec zebrać się pod komisariatem, gdzie nastąpiłoby rytualne ubicie barana. Tak się jednak złożyło, że obmyślanie planów zajęło caly dzień, a pod wieczór zaczęło mżyć i nikomu nie chciało się ruszać z domu, zaś nastepnego ranka Wilhelm grał w kościele jako organista. I tak nie miałem zamiaru brać udziału w żadnej manifestacji, ale troszkę szkoda było zmarnowanej szansy.

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: +fanthomas
Kategoria: inne

Liczba wejść: 2

Opis:
Dodano: 2019-12-08 20:15:49
Komentarze.
~JamCi 8 m.
:-) ciekawe. Cała nasza natura. Czego to byśmy nie dokonali. W wyobraźni. A potem wszystko idzie swoim utartym torem, ale rozmyślania, jakbym to mu... jej... aż w pięty... a niech zobaczą...
A juz innym nurtem można podpiąć pod metody trollowania, gdyby się odbyło :-)
Fajne, takie... Pozytywne (głupio tu, ale jednak, dokładnie to słowo mi tu pasuje i żadne inne).
Odpowiedz
+fanthomas 8 m.
Tekst który napisałem już jakiś czas temu i zapomniałem o nim a dzisiaj przypadkowo rzucił mi się w oczy
Odpowiedz
+fanthomas 8 m.
Ale to dobrze że pozytywnie bo o to chodzi
Odpowiedz
*Canulas 8 m.
Tako spigułkowany news codzienny. 75% fantomasa we fantomasie. Ujdzie, choć nie urywa.
Odpowiedz
-Nachszon 8 m.
Leciutko z humorem, inteligentnie. "Konieczne było także rozwścieczenie feministek poprzez publiczne pokazanie sutków w czasie protestów. Tak, faceci też mają cyce... czy coś... i niech wszyscy o tym wiedzą." - genialne. Aż człowieka cholera bierze, że ta manifa nie doszła do skutku i dalej nie będzie czytał świetnego opisu
Odpowiedz

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin