Mocny w gębie - część 1 - Rekrut Jarosław Bojke Jedna rozmowa, dwa zapisy

Rodzinka.pl - Teoria: Czy Kuba cierpi na zaburzenia psychiczne?

 Witam.

 Chciałbym podzielić się z wami teorią odnośnie popularnego, niestety kończącego się serialu Telewizji Polskiej - Rodzinki.pl. Mówi ona, że jeden z głównych bohaterów, Kuba Boski, cierpi na zaburzenia, najprawdopodobniej zespół Aspergera i/lub schizofrenię. Jest na to kilka dowodów.

 Po pierwsze, szpara między zębami jego ojca Ludwika. Możliwe, że Ludwik znęcał się nad Kubą w dzieciństwie, a ten w samoobronie uderzył go w zęby, tworząc szparę. Przemoc wobec dziecka mogła dokonać zmiam w jego mózgu, czego skutkiem byłaby choroba psychiczna.

 Po drugie, w scenach, gdy Kuba ogląda telewizję, nigdy nie widzimy ekranu. Możliwe, że to celowe zagranie twórców, sugerujące, że Kuba ma halucynacje i obraz widziany w telewizorze to w rzeczywistości wytwór jego mózgu.

 Po trzecie, Kuba od początku był wulgarny, chamski i złośliwy nawet wobec najbliższych mu osób. Możliwe, że odziedziczył głupkowatą osobowość po Ludwiku. Ale może to też być wywołane zespołem Aspergera.

 Jeśli Kuba rzeczywiście ma zaburzenia umysłowe, niewątpliwie ciężko byłoby mu znaleźć dziewczynę i przyjaciół. Możliwe więc, że cała jego relacja z Paulą również była tylko w jego głowie. Być może Paula to znana aktorka, koleżanka Kuby ze szkoły albo po prostu dziewczyna, którą kiedyś widział na ulicy i zauroczył się w niej. Podobnie sytuacja ma się z przyjacielem Kuby, Filipem, który najpewniej również nie jest prawdziwą osobą.

 Piszcie, co sądzicie o tej teorii

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~TomaszBordo
Kategoria: inne

Liczba wejść: 8

Opis:

Dodano: 2020-03-16 14:24:03
Komentarze.
*Canulas 7 m.
Jaki Wołoszański, takie Sensacje.
Odpowiedz
~alka666 7 m.
Naprawdę?
Odpowiedz

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin