jasno ciemno
erotyk
<
lepkie
>

żółte

 Uwielbiałem wąchać jej nogi. Szczególnie jak wracała po całym dniu pracy w smażalni ryb przy frytkownicy. Pachniała rybą i gorącym olejem. Cała oprócz nóg, a dokładniej - stóp. Jej stopy pięknie pachniały żółtym serem. Zagłębiałem się w ten zapach, wwiercałem, chłonąłem niczym życiodajny nektar. Rozkoszowałem się nim. Modliłem się do tych nóg i składałem im hołdy za to że były źródłem tego zniewalającego zmysły serowego zapachu.

 

 Niestety moja ukochana odeszła. Pewnego dnia obwieściła mi, że jestem za biedny, i że właśnie poznała bardzo ciekawego biznesmena, potentata w branży (nomen omen) serowej, i że się przeprowadza do jego willi z basenem. Zapytałem ile ma lat ten potentat serowy. A ona na to, że siedemdziesiąt, a ja na to - UPS! A ona na to, żadne ups, nawet lepiej, sam wiesz, może kopnie szybko w kalendarz. A ja na to, nie spodziewałem się takiego cynizmu po tobie. A ona na to, srizmu. I sobie poszła.

 

 Tęsknię bardzo teraz za moją ukochaną. A szczególnie za odurzającym serowym zapachem jej stóp. Kupuję czasami w Biedronce żółty ser plastrowany, staram się żeby był to ser edamski. Ser edamski ma w sobie coś damskiego, i ja chciałem, żeby taki był, tak jak nogi, które wąchałem, kiedy jeszcze moja ukochana nie odeszła ode mnie, były damskie. Otwieram opakowanie, rozkładam plastry żółtego sera na talerzu. Jest ciepło, właściwie to nawet gorąco. Ser szybko poci się i zaczyna pachnieć.

 

 Ale to jednak nie to samo. To tylko namiastka. Erzac. Nic nie zastąpi zapachu nóg mojej ukochanej.

1509 zzs

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~sensol
Kategoria: romans

Liczba wejść: 43

Opis:

Dodano: 2020-06-05 22:18:43
Komentarze.
Zapach gorącego oleju - oj można tym przesiąknąć zwłaszcza jak się ma 14 h przy piecu.

Autor mógłby powiedzieć: z niejednej skarpety ser żem wyżerał
Odpowiedz
Ścięło mnie z nóg Haha
Odpowiedz
Zabawne e-damskie smrodki fetyszowe. 🤣
Odpowiedz
*Ritha 9 m.
Hahahaha, UPS!
Odpowiedz
*Ritha 9 m.
Nie wiem co powiedzieć, sensol, chyba odpowiednio nasaczone dyplomacją będzie - wszyscy mamy fetysze
Odpowiedz
Cóż - gdyby to ustrzelił random, byłoby 7/10, ale niestety płacisz za sławę i rozpoznawalność, więc jeden szczebelek niżej.
Niby jest wszytsko, ale łba mnie nie ukręciło.

Cynizmu-srizmu - życiowa wymiana zdań i clue tekstu.
Odpowiedz
~sensol 9 m.
Canulas trudno się nie zgodzić z Tobą. może nie gniot, ale nie zachwyca
Odpowiedz
Hej,
"srizmu" - hahaha
Pojechałeś po bandzie
Czuję się, w pewnym sensie, zauroczona tą opowieścią
Świetnie piszesz, do tego stopnia, że aż kibicuję bohaterowi, niech już tamten stary dziad kopnie w kalendarz, żeby mogła do niego wrócić
Pozdrowionka
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.