Kobieta w oknie Dawca życia

I co teraz?

 Znajomy kupił psa. Poprzedni się zużył, ale zanim zdechł, pochłonął małą fortunę. Kolejny tani nie był - średniej krajowej zabrakłoby na jeden profil. Ekstrawagancja kusiła, jednak niechęć do porannych spacerów w dżdżu sprawiła, że postanowiłem inaczej ukierunkować kaprysy.

 

 Usłużna samiczka mi się zamarzyła. Dałem ogłoszenie. Szukam, do obsługi w łóżku, kuchni i garderobie. Całodobowy serwis. W zaciszu i na zewnątrz. Reprezentacyjna, rasowa i bez uprzedzeń. W rewanżu karta kredytowa bez limitu i siedemnaście łazienek.

 

 Blefowałem, bo zawsze są jakieś ale. Spodziewałem się tabu i twardych negocjacji, wtedy zminimalizowałbym zasięg karty i liczbę łazienek. Tymczasem napłynęły fotooferty. Poważne i absolutnie bezpruderyjne.

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~oko
Kategoria: drabble

Liczba wejść: 29

Opis:

taki sobie wybryk. w chwili frywolnej naskrobany.

Dodano: 2020-09-02 06:26:09
Komentarze.
Co teraz? Ech, nic. Narrator mizogin sobie pomarzył i tyle


Odpowiedz
~oko 2 m.
Wrotycz dziękuję
Odpowiedz
Nic. Tylko przebierać w ofertach. Tylko czego one warte?
Odpowiedz
~oko 2 m.
alka666 pewnie nic.
Odpowiedz
oko może znajdzie się jedna perełka? Albo nawet dwie?
Odpowiedz
~oko 2 m.
alka666 perły nie odpowiadają na podobne ogłoszenia.
Odpowiedz
oko a perełki?
Odpowiedz
~oko 2 m.
alka666 perełki nie potrafią czytać - szkoda im czasu na takie głupoty
Odpowiedz
oko całkiem możliwe
Dzisiejszy świat to mnóstwo wątpliwości i nie wiadomo już co jest głupotą, a co nie. Można się pogubić w wartościach młodzieży, która ma kiedyś nas zastąpić.
Końca świata nie będzie. Nie za szybko. Ale jaki ten świat będzie, gdy nas już nie będzie? Czy to ważne? Tak, bo uczestniczymy w tym procesie, mamy wpływ na przyszłość i chyba za bardzo to sobie dzisiaj olewamy.
Odpowiedz
~oko 2 m.
alka666 to prawda - łatwo kpić z tipsów i szczebiotania. ale, kiedy popatrzy się na sztuczne piersi z blond grzywką, siedzącą w nowym BMW i jadącym do SPA gdzieś na drugim końcu świata, to człowiek duma, czy to jego "godne życie" naprawdę ma sens.
Odpowiedz
Eeech. Zażartowałeś bezpruderyjnie. Niektóre samiczki z ofert mogły być nawet po operacji zmiany płci. Takie wartościowanie versus karta bez limitu, moze skusić do obcięcia atrybutów.
I nawet na obrożę. Cycki łatwo sobie przyczepić. Z łazienkami to chyba przesadziłeś. One nie są takimi czyścioszkami.
Wybryk wybrykiem. Psycholog miałby chyba inne zdanie, zwłaszcza taki odfreudowski.
Odpowiedz
~oko 2 m.
Alchemik z łazienkami żart polega na tym, że trzeba mieć gdzie je zmieścić. wyobraź sobie chałupę, w której mieści się tyle łazienek. to ile jest pokoi, kuchni, i pozostałych salonów? to śmierdzi mamona na kilometr i jest troszkę takie "amerykańskie" - oni chwalą się liczbą łazienek, bo widać jest dla nich ważne.
Odpowiedz

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin