TW#2 Obcy Pod dojrzałymi skrzydłami

Refren

 Kiedy pozwolić podświadomości na zbyt wiele swobody zdarzyć się mogą rozmaite nieprawdopodobieństwa. Do moich kroków przykleiła się myśl: „nieoczywista ścieżka przez las”. Jak guma do żucia podeszwy. Czasem przyczai się w zakamarku mnie i przeczeka jawną wrogość i dyskryminację. Dojrzewa pasożytując we mnie. Gdy zapomnę się kolejną teraźniejszością przejęty, pojawia się znienacka, jak szczeniak pragnący zabawy, by spętać moje nogi i myśli. Idę skandując wątek, obijający się wewnątrz czaszki w nieskończonych echach zmuszając stopy do zachowania rytmu. Szukałem dla niej domu, żeby osiadła gdzieś i poczuła się wreszcie u siebie. Nie potrafię skonsumować jej w żadnym opowiadaniu. Wybrała sobie mnie.

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~oko
Kategoria: drabble

Liczba wejść: 21

Opis:

być może każdy tak ma, że kleją się do niego słowa i nie mają kaprysu odejść. ja z moimi żyję jak stare dobre małżeństwo. swobodnie możemy świętować dorosłość.

Dodano: 2020-09-11 14:33:08
Komentarze.
"Do moich kroków przykleiła się myśl" - ładnie ujęte
Odpowiedz
~oko 2 m.
Canulas bo kiedy chodzę, w głowie powstają rozmaite bezeceństwa. w myślach zazwyczaj i rzadko spuszczam je ze smyczy, ale jednak.
Odpowiedz
oko jak jestem w ciągu myślowo-obserwacyjnym to też zapisuję sporo strzępów.
Odpowiedz
~oko 2 m.
Canulas a ja noszę w głowie, dopóki nie zapiszę. dopiero wtedy zapominam i to bez problemów. własne teksty też zapominam natychmiast po napisaniu.
Odpowiedz
oko yezuu, zapisuj od razu 😦
Tez kiedys utrwalałem we lbie, ale parę razy zapomniałem i no... zapisuj
Odpowiedz
~oko 2 m.
Canulas naucz się nosić - naprawdę da się trzymać we łbie i tydzień. gotowe zdania, puenty, fabułę. co wepchniesz nie zginie - jak w sieci. noszę ze sobą kartki i coś do pisania, ale rzadko korzystam.
Odpowiedz
oko da się nisic fabułę i zamysł ogólny, ale myśl do zapisu ciężko
Odpowiedz
~oko 2 m.
Canulas myśl płocha - mysi okrzepnąć. można ją doszlifować we łbie, zanim się papier zmarnuje.
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin