Ritha na Dzikim Zachodzie rozdział 20

Ritha na Dzikim Zachodzie rozdział 21

 Rozdział 21

 

  Aresztowanie Thelmy

 

  Następnego dnia z samego rana w domu Bellów zjawia się nowy szeryf z zamiarem aresztowania Thelmy. Drzwi mu otwiera Karl, który właśnie wybiera się do miasteczka.

  - Dzień dobry, czy jest w domu Thelma Bell Canulardo?

  - Tu taka nie mieszka.

  - Braciszku wiem, że chcesz mnie chronić, ale za to, co zrobiłam muszę ponieść karę. Kłamiąc ściągniesz na siebie tylko kłopoty, a tego nie chcę.

  Mężczyzna słysząc głos siostry za plecami, aż podskakuje. Szeryf ma na sobie koszulę w kratę i spodnie oraz buty kowbojskie z ostrogami, jak idzie to nimi dzwoni. Karla w jego własnym domu odpycha i wchodzi do środka z kieszeni wyciąga kajdanki, po czym zakłada je kobiecie na nadgarstkach i wyprowadza z domu.

 - Thelma nic się nie martw wyciągnę cię z tego bagna!

 Wypowiadając te słowa zamyka drzwi i wbiega po schodach na górę do Luigiego pokoju wpada jak po ogień.

 - Luigi zostaw wszystko i natychmiast chodź do mojego gabinetu. Gdyż musimy poważnie porozmawiać przyprowadź też Rithę i Margeritę.

 - A co się dzieje?

 - Thelma została aresztowana przed chwilą.

 - Co!

 - To, co słyszałeś.

 Luigi podrywa się ze stołka i wybiega z pokoju, po chwili zjawia się z kowbojkami i cała czwórka obraduje, jak pomóc Thelmie, której grozi kara śmierci za zabicie męża.

 Margerita wstaje z kanapy i opuszcza pomieszczenie, udając się na piętro. Po znalezieniu się w swoim pokoju podchodzi do łóżeczka, w którym smacznie śpi Billi bierze go na ręce i wraca do gabinetu, gdzie zostawia dziecko pod opieką braci Karla i Luigiego, a sama udaje się do miasteczka.

 

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~VampirzycaElonna
Kategoria: obyczajowe

Liczba wejść: 14

Opis:

Dodano: 2020-09-14 15:02:52
Komentarze.
*Canulas 4 d.
Thelma bel Canulardoooo 😍😍
Odpowiedz
Canulas tak
Odpowiedz
~Maurycy 3 d.
„Po znalezieniu się w swoim pokoju podchodzi do łóżeczka, w którym smacznie śpi Billi bierze go na ręce i wraca do gabinetu, gdzie zostawia pod opieką Karla, Luigiego, a sama udaje się do miasteczka.” - Nie bardzo wiem o co chodzi w tym zdaniu. Bierze Bilego na ręce i zostawia pod opieką Karła a o co chodzi z Luigiem?

Odpowiedz
Maurycy to bracia i mały Billi zostaje pod opieką ich dwóch
Odpowiedz

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin