Złodziejka Pierworodny

Zwycięzca

 Miałem się zbesztać za bezczynność. Koncentrowałem wulgarność przed lustrem żeby plunąć, kiedy skojarzyłem, że to ja stoję naprzeciw. Ten, który wygrał morderczy wyścig po życie z milionami nieudaczników daremnie zdechłych przed metą.

 

 Siebie miałbym opluć? Niedoczekanie! Byłem silny, szybki i agresywny. Zawzięty i nieposkromiony. Najlepszy z najlepszych. Miałbym wytykać sobie lenistwo? Mizerną chwilę, kiedy nogę na nogę zakładam, by pobłażliwym wzrokiem pieścić świat łaską własnej obecności?

 

 Zasłużyłem na odpoczynek! Może jeszcze nie na wieczny, jednak na odpoczynek. Żeby nacieszyć się własną sprawnością, obnażyć całą paletę zalet i pozwolić innym mnie ubóstwiać. Oni również wygrali, więc powinni zrozumieć, ile kosztował wyścig.

Liczba ocen: 1
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~oko
Kategoria: inne

Liczba wejść: 20

Opis:

skromność jest dobra - dla innych... ;)

Dodano: 2020-10-08 10:33:39
Komentarze.
~Aja 1 m.
Uśmiecham się. Znajduję kilka przykładów wokół siebie. Muszę zajrzeć w lustro - trochę ubóstwiania nikomu nie zaszkodzi!
Odpowiedz
~oko 1 m.
Aja a pewnie! - Ty też wygrałaś swój wyścig! odpoczywaj, należy się Tobie.
Odpowiedz
~Aja 1 m.
oko no właśnie. Teraz to już tylko leżeć i pachnieć trzeba.
Odpowiedz
z dużym wykopem
Świetne tym razem Oko. Co więcej, gdyby to dać na konkurs tych "trzyzdaniówek" - to pierwsza część broni się jakością w swym własnym fragmencie.
Odpowiedz
~oko 1 m.
Canulas nie chcę zmonopolizować tamtej zabawy - pięć można było wysłać i już wysłałem, ale interesujące zauważenie. dzięki.
Odpowiedz

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin