jasno nowy wygląd
Codziennostrzał #2 – Calbuco
<
#codziennostrzał poruszający szereg ważnych kwestii z życia mojego, Riciego
>

Drabble konkursowe (nr 4)

 Wchodził pierwszy z kilkoma piłeczkami i walizką wypolerowanych ostrzy, na które przerzucał się gdzieś w połowie numeru. Scena była jego miejscem, lubił działać w centrum, na widoku. Jako pięciolatek kradł cukierki, po czym w progu żonglował nimi na oczach ekspedientki i wiał. Jak madmaxowy trep krzyczący: „Podziwiajcie mnie!”, tuż przed eksplozją własnego łba.

 Kilka nudnych skeczy dla kilku marnych dolców. Standardowy numer wieńczący wieczór zakładał przepiłowanie kobiety na pół. Ludzie wstrzymywali oddech, ona także, aktorsko. Powtarzany do znudzenia, za każdym razem powodował ten sam efekt „wow”. Bardzo dobry, oklepany numer, pełen napięcia i dramaturgii.

 Nie wyszedł tylko ten jeden raz.

98 słów

Liczba ocen: 1
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: *Ritha
Kategoria: drabble

Liczba wejść: 61

Opis:

fragment Trupy :)

Dodano: 2020-10-19 20:12:15
Komentarze.
Trupa pełna trupów?
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
fanthomas taka gra słów
Odpowiedz
z dużym wykopem
Noo, wiadomix. WIadomix. Dom Tysiąca Ciał
Yee
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
*dyga w podzięce*

Odpowiedz
Ritha hahaha, jaka emotka. Tak się zachował ten pędzel po zastrzeleniu Pini
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
dokładnie
Odpowiedz
Dobre, fajne. Niby się spodziewałem, że dojdzie do czegoś takiego, mimo to końcówka zrobiła wrażenie. Nie poznałem, że to Twój, bo przepiłowana kobieta nie ożyła charcząc i starając się ukąsić magika.
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
Hahaha, masz bardzo dobry tok myślenia, kapitanie Ugluk
Odpowiedz
O! Głosowałam na tego drabbla i myślałam, że to Can napisał
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
alka666 ha! to ino ja
Odpowiedz
Ritha to aż Ty
Pozytywnie

Odpowiedz
*Ritha 6 m.
alka666
Odpowiedz
~oko 6 m.
Cała Ty - a już się bałem, że i w tym przypadku będzie sytuacja jak z Jotką i ktoś bezwstydnie się podszył pod Rithę... jeden z moich dwóch "trafionych" strzałów. maskuj się dziewczyno!
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
oko bale maskowe to nie moja bajka, ale tu akurat takie wygrzebane stare, dużo osób czytało wcześniej, więc poznali, po samym Mad Maxie można wyczaić, znając mnie, cóż!
Odpowiedz
~oko 6 m.
Ritha nie wgryzałem się w historię - a mimo to, moim zdaniem, tego tekstu nie mógł napisać nikt inny.
(nie wierz mi - z Canulasem myślałem podobnie, a przecież Jotka zrobiła ze mnie idiotę. i to zupełnie bez wysiłku...)
Odpowiedz
~jotka 6 m.
oko
Z tym, że ja się pod nikogo nie podszywałam Akurat nawiązałam do tekstu z TW, gdzie też były jakieś pajączki, a że lud poszedł w stronę Cana to cóż mi pozostało Zrobiłam to samo
Odpowiedz
~oko 6 m.
jotka znakomicie - to pochwała, a nie przygana! naprawdę. teraz nawet własnego drabbla będę podejrzewał, że może jest Twój?
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
oko Jotka napisała po Leeowemu o kadłubkach, bardzo mi się to skojarzyło z Canem, bo polecał mi takie opowiadanie - Pan Kadłubek, no nieważne

Nie lubię zgadywanek, to tak jakbym czytała książkę i nie wiedziała czy jest Kinga czy Ketchuma - w nosie miałabym treść, byle tylko się już dowiedzieć czyja jest.
Odpowiedz
~jotka 6 m.
Ritha
O jakich kadłubach xd korpusy : D
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
jotka wszystko jedno
Odpowiedz
~jotka 6 m.
Ritha haha ok
Odpowiedz
~oko 6 m.
Ritha to najzacniejsza część zabawy - czytasz i czytasz, a w głowie mętlik - kto i co. w końcu możesz przeczytać raz i zdecydować co się podoba i kolejny raz(y) żeby poszukać autora. ja mam frajdę przez cały tydzień - kiedy czytam, kiedy zgaduję, kiedy inni zgadują mnie i sprawdzam, co mi przypisali, albo w czym różni się moje domniemanie od innych. naprawdę - jest to znakomita zabawa. i nieważne, kto wygra, kto zgadł - bawię się i cieszę się jak dziecko, jeśli cokolwiek się uda - tym razem zgadłem dwie osoby... a liczyłem na więcej... i smutno mi. ale w kolejnej edycji na pewno wezmę udział. bo to najlepsza zabawa na T3.
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
oko co kto lubi, jedno lubią pomarańcze, inni lubią... mieć mętlik w głowie na szczęście nie wszyscy na świecie jesteśmy jednakowi
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
jedni*
Odpowiedz
~oko 6 m.
Ritha grunt, żeby była zabawa. ja bawię się na drabblach lepiej, niż gdzie indziej. i bardzo podoba mi się formuła anonimowości.
Odpowiedz
~jotka 6 m.
A teraz o samym tekście, w sumie to nakierowało mnie ostatnie zdanie, zapamiętałam je. Mam nadzieję, że głosowałam na to :/ 🙈
Odpowiedz
*Ritha 6 m.
jotka kłaniam się
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.