Quo vadis homo? Za dnia śpię w nocy jaja znoszę :)

Człekokształtni, czyli wkurw

 Czym zajmują się głównie człekoształtni ? Jak mawiał pewien bystry i filozoficznie nastawiony obserwator, przygotowywaniem do defekacji, czyli kolokwialnie, srania. Na korzystanie z szarej brei usytuowanej w kostnej puszce zwanej czaszką poświęcają ułamek czasu pomiędzy przygotowaniem a defekacją. Efekty można zaobserwować co chwilę. Mamunia szuka rozumu dziecka w tyłku malucha i próbuje przepompować do góry coś, czego tam nigdy nie było. Lekarz bada kaszlącego pacjenta przez telefon i zapisuje mu lek na... przeczyszczenie; „bo wie pan, nie było jeszcze takich odważnych, co by po zażyciu ośmielili się zakasłać”. Pan od polityki wprowadza ustawę o ochronie zwierząt i równolegle inną o ograniczeniu praw kobiet. Znaczy, że kobiety, to odrębny nieczłekokształtny gatunek!! Wszak albośmy ludźmi, a wtedy prawa ludzi równe, albo kobiety to nie ludzie i wtedy potrzeba jakichkolwiek odrębnych regulacji i ochrony.

 Na przykład, że ubój rytualny kobiet dopuszczalny jest wyłącznie w odniesieniu do teściowych. Albo, że trzymanie kobiet na łańcuchu jest dopuszczalne pod warunkiem, że długość łańcucha zapewnia bezpieczeństwo przechodniów. Lub, że ładowność żony, matki, kochanki (niepotrzebne skreślić!) nie powinna, ze względów humanitarnych przekraczać jej wagi.

 Tezy te przez czarnkopodobne osobniki wspierane są poważnymi naukowymi argumentami; gdy na ulicy krzyknie ktokolwiek: „Hej! Człowieku!!” to na sto procent nie odwróci się żadna kobieta. Co prawda pojawią się nieśmiałe kontr argumenty, że gdy zawołać: „Hej gnoju” to zareagują jedynie; człekokształtny przedstawiciel ABS (absolutnie bez szyi), lub podgatunek znany jako żul pospolity albo inny podgatunek z rzędu „pseudopatrioticus polonus” rodzina półmózgowate. Całość tych rozważań zmierza do pytania postawionego w zdaniu pierwszym; czym zajmują się głównie człekokształtni.

 Łatwo dostrzec, że permanentne przygotowywanie do defekacji, to przede wszystkim poszukiwanie pokarmu ergo ofiary, której to żarcie można ukraść, zwędzić, zakosić. Najprostszą metodą jest użycie do tego celu ABSa, które to osobniki podatne są na sugestie. To metoda rzadka i mało efektywna, bo trzeba część łupu oddać rzeczonemu ABSowi, a i zdarzyć się może, iż ów, niezadowolony, łomot spuści podżegaczowi. Cwańsze osobniki stosują metody bardziej wyrafinowane znane jako strach i nadzieja. Tak udaje się zebrać pokaźne grupy przestraszonych, które dobrowolnie oddadzą część papu za wizję rzekomej ochrony. Tak działają partie i religie. Temu właśnie służy pseudo logika; kobieta to nie człowiek – wymaga dodatkowej regulacji prawnej. Nie dziwię się zatem powszechnemu wzburzeniu, bo na przekór chęciom czarnkopodobnych osobników, większość zauważa, że to człekokształtne, które wydało nas na popieprzony świat, które na co dzień powoduje, że mamy swoje bastiony do złapania oddechu, które budziło, budzi i będzie budzić nieprawdopodobne fale zachwytu... otóż, że to człekokształtne jest naszym niezbędnym odbiciem, połówką, bez której ani my, pełni testosteronu, ani one nie moglibyśmy istnieć. Że nie wspomnę o defekacji, o czym czarnkopodobne wydają się nie pamiętać. No, chyba, że ich preferencje zakładają żarcie idei i kochanie się z dziurą po sęku co nie dziwne, bo jak mawiali starożytni; „symilis simili gaudet”, czyli pustka pustkę przyciąga (dosłownie; podobieństwa się przyciągają).

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~Karawan
Kategoria: artykuly

Liczba wejść: 22

Opis:

Dodano: 2020-10-31 13:30:06
Komentarze.
*Canulas 28 d.
Mniej mnie siadło od poprzedniego, ale i tak czasu nie żałuję.
Podziękował.
Odpowiedz
~Karawan 28 d.
Canulas Miło,ześ zawiesił oko (oko nie burz się, zasługujesz na to!!) Musiałem wypluć, widać niezbyt zręcznie. Może zdążę się poprawić
Odpowiedz
Nie wyplułeś, tylko zdefekowawszy.
Jaki stolec taki pan.
Mnie się podobało, bo to niecałkiem sraczka.
Byli obfitsze kawałki stolca.
Do następnego pogrzebu, Karawanie.
Fajny tekst.
Odpowiedz
Alchemik
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin