jasno ciemno
Codziennostrzał - Wędkarz Codziennostrzał - Wędkarz

Codziennostrzał - Wędkarz

 #codziennostrzał #tw

 Link do części 2: https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php?id_txt=6328

 

 Część 3.

  Ryby podpływały pod powierzchnię wody i połykały ociężałe wilgocią owady, wraz z haustem powietrza. Świat zamarł, gdy ptaki ucichły. Wiatr ustał i tylko ryby, ich syrenie ogony, błyszczały z daleka, pluskając jakby od niechcenia.

  Narrator rozejrzał się po okolicy, odrywając oczy od posągowego wędkarza. Niebo zasnuło się ciemną płachtą chmur, nadciągających od zachodu. Słońce nadal świeciło całym swym blaskiem i mocą.

 

 CDN.

 

 Dołącz do nas na:

 https://t3kstura.eu/

 

 

 "Codziennostrzał — 200 mililitrów słowa pisanego dziennie" to nowa inicjatywa literacka Treningu Wyobraźni mająca na celu wypracowanie systematyczności i regularności w pisaniu.

 

 ____________________________

 Link do części 4:

 

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~alka666
Kategoria: inne

Liczba wejść: 19

Opis:

Impresja

Dodano: 2021-01-13 19:30:33
Komentarze.
Krótkie, by mówić coś więcej, ale w walce o ciągłość trafiają się takie dni. To jak z treningami. Nie sztuką je robić na głodzie. Sztuką jest zrobić tego jednego dnia, kiedy boli głowa, na zewnątrz pada deszcz i nic się nie chce.


Odpowiedz
Canulas dziękuję.
Znów krótkie, znów zmęczenie. Walczę, by nie przerwać ciągu.
Odpowiedz
alka666 znam ten ból
Odpowiedz
Zgadzam się, że trochę przykrótkie, ale brawo, że trzymasz się planu. Ja wczoraj przerwałem cod-a w wyniku niespodziewanych komplikacji, które przyniósł dzień. Trzymam kciuki, żeby Tobie udało się utrzymać na powierzchni
Odpowiedz
CptUgluk dzięki
Też trzymam kciuki za Ciebie. Czasami tak już jest, że nie ma kiedy, nie ma jak, albo siły na myślenie nie pozwalają. Nie martw się, to moje szóste podejście do codziennostrzałów i pierwszy raz udało mi się ciągnąć je dłużej niż tydzień
Odpowiedz
*Ritha 5 godz.
Muszę Ci powiedzieć, że budujesz napięcie
Jedyne co bym przemyślała to tytuły - może najpierw tytuł właściwy, potem codziennotrzał? Już to mówiłam Marokowi, że jak główna zalana tytułami, gdzie widać tylko słowo "codzinnostrzał" to odejmuje im indywidualności i mniej zachęca, by zerknąć, niż przy zróżnicowanych tytułach. Ale to tak na marginesie.
Odpowiedz
~alka666 5 godz.
Ritha masz rację, nie pomyślałam o tym.
Jest nowy tydzień, więc postaram się to zmienić.
Odpowiedz
*Ritha 5 godz.
alka666 fajno
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin