Sto lat dla Jotki!
jasno ciemno
Maroka i Fanthomasa (bizarro) rozmowy 7 Wymiary niestandardowe - część 4

Wymiary niestandardowe - część 5

 Recepcjonista w biurze podróży Timet Ravel był mocno zdziwiony tym, że komuś nie wystarcza lala do dymania i szuka głębszych uczuć.

 - Prawdziwe imię i nazwisko, a także inne ciekawe i intymne szczegóły bardzo łatwo znaleźć w bazie danych dystrybutora Sekstubów, czyli firmy LaTex. Wyłącznie z czystej sympatii do pana to sprawdzam. Popatrzmy… Orchid#99 to tak naprawdę Karolina Cudowianek.

 - Super. Jak mam ją odszukać?

 - Z jej wpisów w EroticBook można wywnioskować, że ma męża, dzieci i psa. Niestety to przekreśla pańskie szanse na nawiązanie kontaktu.

 - Dlaczego?

 - U nas panuje takie prawo, że owszem można się pieprzyć z kim się chce, ale jedynie przed ślubem. Potem za każdy skok w bok grozi surowa kara włącznie z egzekucją.

 - Co takiego?

 - Wszystko jest dozwolone, nawet zabójstwa na zlecenie, poza seksem pozamałżeńskim i aborcją. Ja tych praw nie ustalałem. Bycie singlem nie jest takie złe. Nie wiem czemu niektórzy w ogóle decydują się cementować związek.

 - A jeśli chciałbym z nią tylko porozmawiać?

 - Nikt by panu nie uwierzył. Jej partner rozstrzelałby pana bez pytania.

 Świat bez wojen i podatków, w których nic się nie dawało, ewentualnie dupy, a tylko otrzymywało był piękny, ale kiedy Pat uświadomił sobie, że to ta jedna jedyna nie mógł przestać o niej myśleć. Musiał podjąć trudną decyzję.

 - Muszę przenieść się do innego wymiaru… Co pan tam zapisuje?

 - Jej numer kodowy. Jeszcze dziś wyszukam ją sobie w bazie danych Sekstuba i będę rżnął bez opamiętania.

 - Zaraz… To moja ukochana.

 - Tak działa ten świat. Co pan mówił? Że chciałby zrezygnować z jedynego takiego miejsca we Wszechświecie?

 - Chciałbym znaleźć świat, gdzie ta kobieta jest wolna i bez krążącego wokół niej stada frajerów. Na pewno taki istnieje.

 - Hmmm… zobaczmy. Niezamężna, bez żadnych mężczyzn dookoła. O, jest!

 - Czuję, że jest jakiś haczyk.

 - Owszem, w tym świecie jest zakonnicą.

 - Proszę szukać dalej.

 - Hmmm… Hmmmm…. Dwa milardy światów z Karoliną Cudowianek na pokładzie. Trochę zajmie przejrzenie wszystkich. Na szczęście jest pan naszym królik… Vipem i ma prawo do odbywania nieskończonej liczby podróży międzywymiarowych.

 I tak Pat ruszył w podróż i odwiedzał każdy możliwy świat, wielokrotnie wracał z powrotem i wybierał kolejny, bo ciągle cos było nie tak i nie mógł znaleźć swojego ideału. W jednym jego ukochana była celebrytką i nie chciała zadawać się z plebsem, w innym schorowaną żebraczką, w jeszcze innym grubą i parchatą staruchą. I tak Pat szukał i szukał i pewnie do tej pory szuka.

 

2518 zzs

Liczba ocen: 1
62%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: +fanthomas
Kategoria: fantastyka

Liczba wejść: 30

Opis:

Dodano: 2021-02-03 10:24:30
Komentarze.
~Maurycy 13 d.
Mocne!
Odpowiedz
~alka666 10 d.
Kurcze, wszędzie ten zakaz aborcji! To staje się irytujące...
Odpowiedz
*Ritha 5 d.
z wykopem
"- Prawdziwe imię i nazwisko, a także inne ciekawe i intymne szczegóły bardzo łatwo znaleźć w bazie danych dystrybutora Sekstubów, czyli firmy LaTex"

Fanthomas, bardzo fajny mini cykl, luźne, ale i z przesłaniem, super


Odpowiedz
Ritha dzięki, staram się jak mogę
Odpowiedz
*Ritha 5 d.
fanthomas git
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.