online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno

INNE | Nieagresywne reklamy prac

marok
darmowy wątek na skromną reklamę
krajew34
krajew34 2 r.
Canulas
Canulas 2 r.
Ok. Zaczynam. Mam do sprzedania ponad 100 nówek marveli i dc comic. Nie chcę mi się wystawiać. Wszystko nowe. 80% nierozfoliowane. Koszt ogólny ponad 8tyś.

Jka ktoś ma chęć się z tym jebać i wystawiać, żeby se kilka k zarobić, za 1800 mogę oddać +przesyłki ze 150
Canulas
Canulas 2 r.
Aaaa, nie doczytałem "prac"
Okropny
berkas
berkas 2 r.
Canu, a Opla nie masz na sprzedaż?
nuncjusz
nuncjusz 2 r.
Sprzedam tanio Opla
Canulas
Canulas 2 r.
A mam mieć?
berkas
berkas 2 r.
A po ile ten Opel?
nuncjusz
nuncjusz 2 r.
Cena niewygórowana
fanthomas
fanthomas 2 r.
Z górnej półki
Tutaj znajdują się ukryte posty 98
Canulas
Canulas 8 m.
Gratki, myślałem, że wyglądasz... "diffrent" 😏
Zaciekawiony
Zaciekawiony 8 m.
Jestem zakręcony jak moja czupryna.
amiartist
amiartist 2 m.
Myślę, że w wątku reklamowym mogę zaproponować współpracę, niekoniecznie odpłatną...
Gdyby ktoś potrzebował ilustracji do tekstu, albo jakiejkolwiek formy sztuki to piszcie, może wyjdzie z tego coś interesującego :-)
TomaszBordo
TomaszBordo 2 m.
O, jestem zainteresowany
amiartist
amiartist 2 m.
To pisz w wiadomościach jakieś szczegóły :-)
amiartist
amiartist 2 m.
Nic nie obiecuję, się zobaczy ;-)
Ozar
Ozar 1 m.
Moim kochani forumowicze. Wiem, że ten wątek jest dla chwalących się, ja jednak nie chce się chwalić, ale mam pytanie do tych, którzy słuchają moich audiobooków i je oceniają albo pod nimi albo powiedzmy jak Canulas robią to w innych miejscach.
Tak sobie pomyślałem, że może warto by było wyjść z moją twórczością „lektorską” że tak powiem w świat, czyli pokazać je czy to wydawnictwom czy też innym mediom. Jednak już kiedyś miałem sny o potędze i dostałem tak potężnie w dupę że ból pamiętam do dzisiaj.
Z tego powodu proszę o pomoc w ocenie, czyli czy rzeczywiście mój głos jest na tyle dobry, a umiejętność czytania na głos także, żeby warto było się gdzieś pokazać?
Proszę o szczere wypowiedzi, bo ja sam nie wiem, a nie chciałbym znowu dać dupy. Jak wiecie o to bardzo łatwo niestety.
A do tego może ktoś wie od czego taką samo-reklamę zacząć, bo przyznam szczerze nie wiem. Każda pomoc czy wskazówka będzie mile widziana.
Ritha
Ritha 1 m.
Głos masz Ozar zajebisty i skill wyczuwalny. Jotka i Sylvia zlecały czytanie fragmentów jakimś ludziom od audio, a skąd ich wzięły - nie mam pojęcia. Ja jakoś nie miałam do tego głowy.

Jotka skąd wydarłaś Rocha?


Możemy zrobić deal Ozarro, ja Ci dam fragment Cmyka do przeczytania, Ty mi nagrasz, a ja Ci zrobię reklamę na instagramie i fb, jeśli chcesz. Nie masz pojęcia jak nośnym medium jest instagram... Kwestia co reklamować - może oprócz historycznego, powinieneś założyć fanpage lektorski? Luźne myśli wszystko. Instagram też powinieneś założyć 😏 I pewnie yt 🤔 Cholera, nie wiem.

Do wydawnictw to trzeba chyba jakieś portfolio 🤔
Canulas
Canulas 1 m.
Ozar zacny, fakt
Zdzislav
Zdzislav 1 m.
Ozar, potwierdzam to, co pisałem już kiedyś. Masz bardzo radiowy głos, ciepły i przyjazny dla słuchacza. Ja widziałbym Cię (słyszałbym) w audycjach wieczornych, tam gdzie świetnie sprawdzają się takie głosy: spokojne, kojące, wyhamowujące słuchaczy po rozpędzonym dniu. Trochę pracy nad głosem, też zwiększyłoby jego i tak już sporą atrakcyjność: nie spiesz się (bo czasem to robisz), znajdź złoty środek między mówieniem na luzie, a starannością wypowiedzi, baw się nagraniami - to ma być także przyjemność dla ciebie, a nie tylko dla słuchaczy. Nie mam żadnego doświadczenia radiowego, tym bardziej jeśli chodzi o radiowe "kadry", ale na twoim miejscu zebrałbym kilka najlepszych próbek swoich audycji i wysłał linki w różne miejsca: do szefów stacji radiowych, do wydawnictw nagrywających audiobooki. Ritha miała dobry pomysł - nagraj "CMYK-a", najlepiej jak potrafisz, a potem załóż stronę i pozycjonuj się w niej jako profesjonalny audiobookowy lektor.
jotka
jotka 1 m.
Ozar, dołącz na Facebooku do grupy lektorskiej. Odezwij się do mnie na priv, podeślę Ci link. Nagraj swoją próbkę głosu i wstaw audio gdzieś na transfer, a później zalinkuj tam, ludzie Ci podpowiedzą nad czym pracować, a co jest zaletą Chyba że nie chcesz opinii żadnej, no to wtedy nagrywaj coś, tylko pamiętaj, że puszczając " w świat" musisz czytać swoje teksty, a jeśli nie, to zgoda autora na wykorzystanie 😊.
Canulas
Canulas 1 m.
Ja chętnie wyrażę zgodę na jakoś tekst
Ozar
Ozar 1 m.
Cześć. Przepraszam, że dopiero odpowiadam, ale ponieważ miałem do jutra zacząć nową prace wypadłem na dwa dni na wieś i to taką super, gdzie nie ma zasięgu na nic poza sms i mesengerem czasami. Totalne wydupiewo, ale taki spokój, że jak przeleci ptak to jest hałas. Wypocząłem troszkę.
Ritha kurde przerażasz mnie, bo co innego takie pierdy na portal coś tam, coś tam, a co innego czytanie twojej książki. Oczywiście mogę spróbować ale, ale, ale musisz to ocenić bardzo surowo, nie wiem dać to komuś do oceny albo wrzucę to na portal do oceny. Nie chcę ci spierdolić książki kiepskim audio.

Zdzisłav. Dziękuje za przypomnienie. Napisałeś kiedyś coś takiego i rzeczywiście coś w tym jest, bo paru znajomych z portali historycznych napisało mi to samo. Wybiorę kilka audio i zapodam do różnych stacji radiowych nie i zobaczymy.
Ozar
Ozar 1 m.
jotka Chętnie dołączę do tej grupy bo zawsze ktoś coś pewnie mi podpowie, albo czegoś nauczy.
Napisałaś „Nagraj swoją próbkę głosu i wstaw audio gdzieś na transfer, a później zalinkuj tam' – nie za bardzo kumam co to „gdzieś na transfer”, ale może wystarczy wrzucić link do mojego, lub moich audio na t3 to łatwiejsze a do tego będzie reklama portalu?

Ozar
Ozar 1 m.
Canulas byłbym zaszczycony, ale pewnie równie przerażony hahahahaah!
Canulas
Canulas 1 m.
Nowa robota, nowe miejsce. Ulala. Czyżbyś został oficerem wywiadowczym do pacyfikowania wrogiego systemowi elementu? Masz parasolkę z jadowitym szpikulcem? Na kogo polujesz?
Ozar
Ozar 1 m.
Niestety nie. Praca taka sobie i daleka od moich marzeń... Jednak nie padłem jeszcze na ryj i się nie poddałem. Może stanie się cud i zostanę lektorem gdzieś tam daleko...w radio albo w jakimś wydawnictwie. Podobno cuda się zdarzają niektórym. Tylko czy ja jestem wśród tych niektórych hahahaah czas pokaże.
Ritha
Ritha 1 m.
Nic mi nie spierdolić w skończonej książce.Skończone książki mają to do siebie, że wszystko co miało zostać w nich spierdolone, już spierdolone zostało. Maila dej
Ozar
Ozar 1 m.
Ritha ok już podaje. markiz25@op.pl
KluczDoPiwnicy
KluczDoPiwnicy 1 m.
„Czytać, kurwa, moje rzeczy!” To chyba zbyt agresywnie, nie?
Ozar
Ozar 1 m.
Wybaczcie ale tym razem się pochwale, choć w zasadzie moja rola malutka w tym teatrze a wszelkie laury powinna zebrać autorka. Właśnie wrzuciłem fragment Cmyka naszej koleżanki Rithy. To był dla mnie zaszczyt.
KluczDoPiwnicy
KluczDoPiwnicy 1 m.
Świetnie, gratulacje!
Ozar
Ozar 1 m.
Kolejna niespodzianka!!! Dzięki Canulasowi miałem zaszczyt przeczytać fragment jego powieści. Tekst dłuższy i trudniejszy do przekazu audio, niż ten Rithy. To było naprawdę wielkie wyzwanie, ale ocenę pozostawiam wam koledzy i koleżanki.
Nazareth
Nazareth 20 d.
Widzę, że ktoś wspomniał „Histerię". Raz z nimi współpracowałem i miałem ochotę udusić korektorkę. Korektorów dostałem do współpracy dwóch, jeden zamieścił na kilkunastostronicowy tekst, kilkanaście uwag, zresztą chyba wszystkie słuszne i zasadne, zbiliśmy pionę i było po sprawie w 20min. Korektorka natomiast... zamieściła uwag kilkaset, ingerując dosłownie we wszystko, łącznie z kolejnością odkładanych przez bohatera do szafki przedmiotów. Mało tego, zrobiła to idiotycznie, bo zmieniła kolejność odkładania, na taką samą, w jakiej je wcześniej wyciągał, zamiast odwrotnej. Na logikę, po takim zabiegu, w szafce nic nie stałoby na miejscu. Pełno innych podobnych uwag, multum słów pozamienianych na synonimy, zupełnie niepotrzebnie. Generalnie doświadczenie na tyle fatalne, że nie planuję już tam nic wysyłać.
Canulas
Canulas 20 d.
No proszę
fanthomas
fanthomas 20 d.
Też mam złe doświadczenia z Histerią
Nazareth
Nazareth 20 d.
Też korektorka?
fanthomas
fanthomas 20 d.
Gorzej, nie chcą moich tekstów 😆
Ritha
Ritha 20 d.
Nie dogadałabym się z taką korektorką
Ritha
Ritha 20 d.
Nie są znowuż aż tak prestiżowi, żeby się użerać
Nazareth
Nazareth 20 d.
Fantomas, a to faktycznie gorzej.
Ritha, ja też się nie dogadałem, w pewnym momencie zapytałem jej, czy jej płacą od każdego zamieszczonego komentarza, czy jest z charakteru taka złośliwa? Pod koniec pracy nie poznawałem swojego tekstu. Mało tego, miałem wrażenie, że jest dużo gorszy. Ostatni raz poszedłem na takie coś, pod wpływem chwili i presją czasu. Teraz już mi aż tak nie zależy na publikacjach, następnym razem jak mi się coś takiego przytrafi, podziękuję za współpracę i cofnę zgodę na druk.
Ritha
Ritha 20 d.
I słusznie, też bym cofnęła, niektórym korektorkom się wydaje, że są mądrzejsze od twórcy, bo lepiej wiedzą, gdzie przecinek postawić, synonimy? wolne żarty
Canulas
Canulas 20 d.
Ja jestem bardzo ugodowy w tej kwestii, ale bez przesady
KluczDoPiwnicy
KluczDoPiwnicy 20 d.
To zależy, nie mam problemu ze zmianami, jeżeli tekst pozostaje "mój". Jeżeli tracę kontakt z tekst, to już jest źle.
Canulas
Canulas 20 d.
Na razie straciłeś kontakt z odmianą
alfonsyna
alfonsyna 20 d.
Serio? Wydawało mi się, że jednak korektorka nie jest od tego, żeby pisać cały tekst po swojemu - gdyby tak było, to po co w ogóle do tego autor? Czy tej pani się nie pomyliły zawody?
nuncjusz
nuncjusz 20 d.
Może autor jest potrzebny, by dał jej pomysł, resztę załatwi ona
No po prostu skarb, a nie korektorka!
KluczDoPiwnicy
KluczDoPiwnicy 20 d.
I jak każdy skarb trzeba wrzucić do skrzyni i głęboko zakopać
Manta
Manta 20 d.
Albo zamknąć w piwnicy na klucz
Nazareth
Nazareth 19 d.
No tak, tu pani ewidentnie zaczęło się wydawać, że jest również redaktorką, chociaż przekroczyła też kompetencje redakcyjne. Na jej szczęście był to tekścik, z którym nie byłem związany emocjonalnie, napisany na szybko horrorek, zresztą mogę go wrzucić, jeżeli byłoby zainteresowanie. Też jestem raczej spolegliwy jeżeli chodzi o poprawki, kilku korektorów powiedziało mi już, że bardzo łatwo się ze mną pracuje, co mnie cieszy, ale widać trafiła tu kosa na kamień.
Miał ktoś jeszcze jakieś przygody, nie fajne, bądź fajne związane z publikacjami?
Canulas
Canulas 19 d.
Pewnie - wrzucaj
marok
marok 19 d.
Tak, wrzucaj
Nazareth
Nazareth 19 d.
Służę.
FlorianKonrad
FlorianKonrad 2 d.
jagodolas
jagodolas 2 d.
Oj Florian, tyle w Tobie agresji i jadu
jagodolas
jagodolas 2 d.
żartowałem jakby co
FlorianKonrad
FlorianKonrad 2 d.
Okej Spoko

Canulas
Canulas 2 d.
Wygląda ciekawie. 38sztuk na stanie jeszcze
FlorianKonrad
FlorianKonrad 2 d.
Zamów zatem.
Canulas
Canulas 2 d.
Nie wykluczam, wszka mam Twoich większość

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.