online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
ciemno
Kawka z Kafką - KONKURS
fanthomas 2020-03-03 16:31:31
Kawka z Kafką - KONKURS
Znacie Kafkę? Gościa, który pisał o gościu, który przez noc zmienił się w karalucha? A może rozmyślacie czasami przy kawce, zastanawiając się, czym ją posłodziliście, że przychodzą wam do głowy takie szalone koncepty?

Nie martwcie się ani chwili dłużej, możecie bowiem dać upust swoim najdzikszym fantazjom!

– Absurd? Brzmi sensownie.

– Weird? Dla nas norma.

– Groteska? Aperitif.

– Parabole? Tańczą!

– Ekspresjonizm? Metafory? Wpływ alkoholu? Tak! (z umiarem przy tym ostatnim)

Nie wymagamy litrów przelanej kawy ani kafkowego bohatera-przegrywa, wymagamy za to, byście porzucili normy, standardy i koncepty, na moment zawiesili wiarę o znanej rzeczywistości, jak radzi Coleridge, zakolegowali się z absurdem jak Camus, i pobawili się z nami w dziwactwa.

W przeciwieństwie do Kafki, nie musicie umierać, żeby wasze dzieła zyskały sławę. Nie musicie parzyć kawy, by wystartować. Wystarczy rejestracja na portalu fantastyka.pl oraz posiadanie przynajmniej jednego palca dowolnego wyboru, by kliknąć "Opublikuj" pod Waszym opowiadaniem z tagiem konkursowym "Kawka z Kafką" (lada chwila powinien się zmaterializować, Berylu, patrzę na Ciebie).

więcej tutaj https://www.fantastyka.pl/hydepark/pokaz/24075
Komentarze
*Canulas -- 2020-03-03 18:04:25
Ciekawe
Ostatnie newsy

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.