online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
2. sezon "Wiedźmina" uzupełni ważną książkową lukę. Showrunnerka zdradziła nowe szczegóły
Pasja 2020-07-11 07:23:36
2. sezon "Wiedźmina" uzupełni ważną książkową lukę. Showrunnerka zdradziła nowe szczegóły
Lauren S. Hissrich opowiedziała o 2. sezonie "Wiedźmina". Zapowiedziała m.in. wypełnienie luki, która wystąpiła w książkach Andrzeja Sapkowskiego.
Ekipa "Wiedźmina" już wkrótce może powrócić na plan zdjęciowy i kontynuować pracę nad 2. sezonem. Tymczasem showrunnerka zdradza coraz więcej ciekawostek związanych z fabułą. Teraz zapowiedziała, że pokaże nam to, co Sapkowski w książkach pominął.
"Wiedźmin" - 2. sezon uzupełni ważną książkową lukę
Chodzi konkretnie o początek relacji Geralta i Ciri. W książkach mamy do czynienia z dużym przeskokiem czasowym, w wyniku czego nie było nam dane obserwować jak rodzi się między nimi więź. Lauren S. Hissrich postanowiła zapewnić nam to w serialu.
Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" mają zostać wznowione 17 sierpnia 2020 roku. W kolejnych odcinkach powrócą Henry Cavill jako Geralt z Rivii, Anya Chalotra jako Yennefer z z Vengerbergu, Freya Allan jako Ciri oraz Joey Batey jako Jaskier. Do obsady dołączyli również Yasen Atour, Agnes Bjorn, Paul Bullion, Thue Ersted Rasmussen, Mecia Simson, Aisha Fabienne Ross oraz znany z "Gry o tron" Kristofer i Hivju.

Komentarze
Ostatnie newsy

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.