online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
ZAPRASZAMY DO II EDYCJI KONKURSU DRABBLE!
NowaZabawaLiteracka 2020-08-29 16:09:55
ZAPRASZAMY DO II EDYCJI KONKURSU DRABBLE!
UWAGA - czas na drugą edycję konkursu DRABBLE!
Temat przewodni to PRZEMIANA.
Temat przewodni został wybrany przez zwycięzcę I edycji konkursu - Sensola.

Zasady:
1. Prace przesyłamy na PW do Halmar od 30 sierpnia do 20 września, godzina 18.00.
2. Każdy uczestnik może zgłosić JEDNEGO drabbla.
3.Prace zostaną opublikowane ANONIMOWO 20 września o 21.00 na profilu NowaZabawaLiteracka.
4. Głosować można w komentarzach do artykułu z opublikowanymi drabblami. KAŻDY użytkownik Tekstury (oprócz organizatora) może głosować i typować autora.
5. Zasady głosowania:
❧ Każdy ma do dyspozycji trzy oceny: 1 pkt, 2 pkt i 3 pkt.
❧ Głosować można na jeden, dwa lub trzy utwory.
❧ UWAGA! W przypadku głosowania na tylko jeden utwór, przydzielamy 3 punkty.
❧ Nie głosujemy na siebie - czyn ten skutkuje dyskwalifikacją i usunięciem utworu z puli.
❧ Dodatkowo - dla chętnych - MINIKONKURS "Zgadnij, kto jest autorem poszczególnych drabbli".
6. Głosowanie potrwa do czwartku 24 września, do godziny 23.59. Ogłoszenie wyników w piątek 25 września.
7. Zwycięzca wyłoniony w głosowaniu ma przywilej wyboru tematu przewodniego kolejnej zabawy, a zwycięska praca zostanie opublikowana na głównej stronie jako wyróżniona.

Chętni podjąć wyzwanie mogą złożyć deklaracje, względnie uwagi dotyczące formuły zabawy w komentarzach do tego wątku: https://t3kstura.eu/Forum/nowy_w.php?id_watku=186

Miłej zabawy!
Zapraszamy!
Komentarze
~oko -- 2020-09-08 16:03:18
halo halo?
to, że Halmar zmieniła miejsce postoju nie oznacza, że można odpuścić pisanie. konkurs czeka na każdego, kto potrafi złożyć w całość sto słów - zaledwie. i nie ma się co martwić, że wydaje się. wygrać może jeden z całego peletonu, ale to nie dyskwalifikuje reszty. każdy, kto dotrze na metę wygra coś więcej niż uznanie innych - samemu sobie udowodni, że potrafi. a zwycięzcą nikt jeszcze się nie urodził. każdy walczy na równych prawach. i szanse ma takie same - wystarczy przychylność publiczności. a publiczność, to my wszyscy. sprawdzajcie się! co to sześć drabbli - niech wybór będzie najtrudniejszym wyborem na świecie. poprzednio było zaledwie dwadzieścia, a w TW zgłosiło się 39 chętnych. łatwiej napisać sto słów nie mając tak wielkich restrykcji, niż opowiadanie.
dla ułatwienia dodam, że dwudziestka biorących udział w pierwszej edycji nie została zesłana na Sybir, ani nie została rozstrzelana w Guantanamo, czy na Pawiaku.
do boju - pisarze do piór - jak pisał Mistrz Sensol
~sensol -- 2020-09-12 21:44:57
zobowiązałem się że wykonamy plan a tu nic sie nie dzieje. drabbele spływają jak krew z nosa, a było dwadzieścia, więc teraz musi być więcej, żeby postęp jakiś był. jeśli firmie spadają obroty - plajtuje. więc motyla noga do roboty przyspieszcie obroty, odpalać komputery rozkładać laptopy. nawet na macaczu da sie napisać. to tylko seta to tylko seta wystarczy chcieć a wszystko sie spełni nie ma krat nie ma krat wystarczy tylko chcieć przeciskajcie sie przez morską zieleń, która jest jeszcze tylko tam tam zielone liście palm przeciskajcie się przez ucho igielne, polerujcie szlifujcie wygładzajcie i na straży wzrostu trwajcie. rzucajcie cień w nocy i w dzień na posterunku czuwajcie
~sensol -- 2020-09-13 01:35:30
pisz pisz ritha pisz pisz margerita pisz paisz canulas pisz pisz bordo pisz pisz jaroszekim pisz eroszekim pisz pisz jamci pisz pisz jotka pisz pisz oko pisz pisz maroko pisz pisz adelajda pisz pisz alka pisz pisz orchid pisz pisz yanko pisz pisz aje pisz pisz alchemiki pisz pisz baumer pisz pisz halmar pisz pisz szudracz pisz pisz florian pisz pisz ozar pisz pisz okiropny pisz pisz mikesz pisz pisz chujodupisz pisz pisz mia pisz pisz alfonsyna pisz pisz agnieszka pisz pisz chujodupisz
Anonim
~oko -- 2020-09-15 14:55:40
zostało pięć dni - to jest po dwadzieścia słów dziennie. są tacy, którzy klną dosadniej i w dwudziestu się nie mieszczą. halo halo - tu ziemia.
~oko -- 2020-09-17 19:28:44
albo Halmar straciła głos, albo wszyscy czają się w chaszczach i czyhają na "lepszą" datę. nie przybywa buuuuu...
~sensol -- 2020-09-20 09:19:50
UWAGA RIEBIONKI! czasu coraz mniej. na zwycięzcę czeka KSIĄŻKA od sensola. naprawdę dobra! ja ją już przeczytałem. teraz kolej na Ciebie. dodatkowo (opcjonalnie) zwycięzca może wygrać moją książkę "Bolesne disco" (jeśli jej nie ma, a chciałby mieć).

co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygraną. strzelić DOBRĄ SETĘ
Ostatnie newsy

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.