online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
🙂
:t3
:)
;)
:D
:(
:pp
XD
O.o
:serce:
:think:
:troll:
:brawo:
:beer:
:kiss:
:spam:
:git:
:kawa:
:drap:
:roza:
:jump:
:skoki:
:sleep:
:frajer:
:badteeth:
:glodek:
:wtf:
:dead:
:smoke:
:kupa:
:polewaj:
:mucka:
:ciacho:
:sigh:
:cry:
:rozpacz:
:kij:
:firedevil:
:puke:
:repuke:
:autogun:
:sun:
:boots:
:kicikici:
:owca:
:shy:
:offhome:
:popcorn:
:panga:
:kot2:
:foreveralone:
:taniec:
:eyes:
:baduosiu:
:brokenheart:
:adore:
:jupi:
:alien:
:crazy:
:dupa:
:faint:

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące funkcjonowania serwisu Tekstura.eu Jeżeli Twe pytanie wykracza poza zakres tych przedstawionych, daj znać na maila (Kontakt), a nasi — całodobowo działający — "pomocnicy" ze śpiewem na niewykarmionych ustach dołożą wszelkich starań, by Ci wszystko naświetlić. Jeśli odpowiedź okaże się przydatna dla innych użytkowników (yuzerów), zostanie zamieszczona w tym dziale, więc nawet przed publikacją — celnym pytaniem — możesz się przyczynić do rozrostu portalu, tym samym pojawić się kiedyś na kartach historii, którą będą sobie przekazywać wnuki.

Do kogo portal t3ktura.eu jest adresowany?

T3kstura.eu stawia zarówno na młodych, początkujących dopiero twórców, jak i doświadczonych pisarzy. Skupiamy także artystów spoza tz. kręgu pióra. Fotografów, grafików, rysowników, malarzy, rzeźbiarzy czy muzyków. Słowem: jeśli uprawiasz jakiś rodzaj sztuki, czy nawet odłam chałupniczego artyzmu, dołożymy wszelkich starań, byś czuł się u nas, jak w domu.
Młodzi twórcy. Poeci. Początkujący pisarze. Jeśli gdzieś was skopano i chcielibyście się psychicznie podleczyć – zapraszamy. Jeśli dopiero zaczynasz, nie wiesz gdzie opublikować tekst: prozę, wiersz, śpiewnik kolęd czy scenariusz do czeskiego kina akcji, również będzie nam miło gościć Cię w naszych progach.
Jako młody pisarz, jeszcze przed wymarzonym debiutem, wstawiłeś gdzieś swoje opowiadanie i nie doczekałeś się żadnego zainteresowania, przyjdź i wstaw swoje prace na t3kstura.eu, a na pewno nie pozostaną one bez odzewu.
Czy na T3kstura opowiadania są publikowane od razu, czy trzeba czekać? Bardzo nam zależy na luzie, więc pełni wiary w możliwość połączenia wolności z jakością, nie ingerujemy w publikowaną treść. Opowiadania, wiersze, czy każdy inny rodzaj twórczości publikujecie bez żadnych obostrzeń i hamulców ze strony moderacji. Treść może dodać każdy po uprzednim założeniu konta. Otwarta platforma T3kstura powoduje, że czasem może się przypałętać czarna owieczka, której intencje nie bardzo licują ze zdrowym pożyciem społecznym, więc moderacja zastrzega sobie prawo do kwiecistego bukietu upomnień, począwszy od delikatnego szturchnięcia wirtualnym patyczkiem, po krańcowe przywalenie kijem w łeb i wyniesienie truchła za obozową bramę. Takie przypadki są jednak niezwykle skrajne, staramy się bowiem dać wszystkim pełen luz.

Dlaczego mój tekst nie pojawił się na stronie głównej?

Istnieje limit, który ogranicza wyświetlanie na stronie głównej informacji o opublikowaniu tekstu. Limit to dwie prace na dobę, niezależnie od dziedziny sztuki, jaką operujesz. Pstrykniesz foto, namalujesz obraz, to już wiersz nie wskoczy. Prosta matematyka stosowana. Ograniczenie to ma zapobiegać sytuacjom, w których jeden użytkownik w krótkim czasie dodaje wiele tekstów, dominując w powiadomieniach na stronie głównej.

Czy moja praca może zostać usunięta przez moderatora?

Utwór może zostać usunięty lub ukryty z poniższych przyczyn:

Przyszedłem, jestem świetny lub wspaniała, a nikt mnie nie czyta, nie wysyła kwiatów. Co robić?

Czytaj prace innych i zostawiaj pod nimi swoje wyczerpujące komentarze, a autorzy odwdzięczą się tym samym pod Twoimi pracami. Wiadomo, nie trza się mizia po pleckach, ale aktywność nie kończy się na – dodaj pracę: Nikt tu nie dostaje boliwijskich Boliviarów, żeby czytał z musu. Kwestia sąsiedzkiej życzliwości i dmuchania w tę samą stronę żagla. Poza tym użytkownicy chętniej komentują prace autorów zaangażowanych w komentowani
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.