online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
Sto lat dla Nuncjusza!
jasno
Arlim Odcinek I Dar Bogów
<
Joe Biden Covid Lockdown
>

Wicie rozumicie, czyli jak w rok zrobić magistra!


rozmiar pliku: 5.56 MB
Liczba ocen: 2
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Ozar
Kategoria: monologi

Liczba wejść: 53

Opis: Kłania się Ozar!!! To, co dzisiaj wrzucam jest swego rodzaju eksperymentem, gdyż po raz pierwszy będę prezentował nie artykuł a prozę. Wybrałem jak mi się wydaje dość prosty tekst, taki skecz, albo żart, jednak ocena należy do słuchaczy jak mi poszło. Zapraszam do wysłuchania!

Dodano: 2021-02-10 15:13:05
Komentarze.
z wykopem
Cześć
Zostawiłam sobie ciebie na deser.
Świetne do poduszki - zupełnie jakbym się cofnęła do starych, "dobrych" czasów, gdy w domach królowały głównie audycje radiowe, TV emitowało program 2-3 godz na dobę, cały dzień się siedziało na trzepaku, lub latało po polu, a wieczorami w kuchni
To były czasy
Pozdrowionka

PS. Ad technicznych aspektów - pewnie trzeba tu i tam jeszcze dykcje dopracować, ale to kwestia techniki, ćwiczeń, ćwiczeń i ćwiczeń Fajnie ci wychodzi natomiast śmiech

Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Agnieszka Dziękuje za wysłuchanie i fajnie że mój monolog przypomniał Ci "Stare czasy". Oboje pamiętamy jak było, ale wbrew niektórym głosom prawicowym żyło się, kochało, bawiło itd. Co do techniki to wiem że jeszcze daleka przede mną droga do bycia lektorem.
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
z dużym wykopem
Na miejscu Knapika czułabym się zagrożona Świetnie się Ciebie słucha, już to mówiłam, ale pewnie jeszcze nie raz powtórzę. Wysłuchałam w drodze do pracy i był to miły start w dzień.
Co do treści - teraz co drugi debil ma mgr, więc myślę, że jest jeszcze gorzej.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ritha Dziękuje za wysłuchanie. Fajnie że ci się podobało, choć technicznie jeszcze mi daleko do lektora.Co mgr to niestety masz rację, niestety bo wyższe wykształcenie powinno dawać wiedzę i rozszerzać horyzonty, a nie produkować masy wykształconych niby matołów.
Odpowiedz
wrócę tu.
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.