online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
ciemno
vibrations of water in the well
<
black clouds over paradise
>

Opis:

gatunek muzyczny - IDM

a train to nowhere

rozmiar pliku: 8.77 MB
Liczba ocen: 1
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~4ny0n3
Kategoria: muza

Liczba wejść: 53

Dodano: 2021-04-13 08:05:17
Komentarze
jacek79 9 m.
z dużym wykopem
Wg mnie chyba najlepsza Twoja kompozycja .. nie dłuży się motyw przewodni oraz te smaczki w tle .. różnicowanie „prędkości” w pewnym momencie w tle bardzo oryginalnie jest taka „przeciwwaga” czegoś jakby z innej beczki a mnie osobiście tutaj gra o buczy..i końcówka ... słuchałem wcześniejszych Twoich utworów i widzę duży postęp... tak jak pisałem wcześniej niektóre się dłużą i brakowało mi tego roznicowania .. tutaj to jest klarowne z pięknym motywem przewodnim i to co dzieje się w tle.. finezyjny utwór !!
ODPOWIEDZ
jacek79 9 m.
Jeszcze dodam ze słucham dużo muzyki ...choć wole gitarowe ciężkie brzmienie to doceniam dźwięk .. w takich utworach ( ogólnie nazwę elektroniczna muzyka) jest trudno coś innego zrobić i myśle ze ta kompozycja ma to coś...współpracując z Władysławem Komendarkiem ( jak opisał to redaktor radia to mistrz syntezy) nauczyłem się podchodzić do muzyki w trochę inny sposób szukając dźwięków .. polecam Ci jego utwory bo Władysław można powiedzieć „zjadł” żeby na dźwięku .. https://m.youtube.com/watch?v=eE_8kDZbbk8 tu masz próbkę ... człowiek z kosmosu
ODPOWIEDZ
4ny0n3 9 m.
Dzięki za jak zwykle ciekawy i przede wszystkim rzeczowy komentarz. W. Komendarka z przyjemnością sobie przypomnę. Pamiętam go natomiast z kultowych już w polskim radiu audycji Jerzego Kordowicza pt. "studio el-muzyki".
ODPOWIEDZ
jacek79 9 m.
4ny0n3 to znasz temat .. właśnie Kordowicz pisał na ostatniej płytkie Władka o nim ... miałem przyjemność również poznać ..przy płycie Planetyzacja świadomości ..bardzo ciekawy człowiek ...
ODPOWIEDZ
Canulas 9 m.
Z ciekawości zajrzałem. Troszkę, mówiąc szczerze, nie mój rewir muzycznych doznań, ale mimo tego nawet bangla
ODPOWIEDZ

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.