online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
Sto lat dla Nuncjusza!
jasno
Patrzę w oczy jesieni, nad morzem stada chmur Pejzaż moich nadzieji, umyka mi spod kół
<
O jeden drink za dużo...
>

Zamek w wersji poetyczej podobno...


rozmiar pliku: 2.57 MB
Liczba ocen: 3
71%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Ozar
Kategoria: monologi

Liczba wejść: 46

Opis: Przeglądając swoje teksty z dawnych lat natrafiłem na coś dziwnego, taki niby opis zamku. Nie wiem czy to poezja czy nie, ale postanowiłem wrzucić na portal bo są tu mądrzy ludzie, znawcy poezji, którzy mam nadzieję ocenią to fachowo. Ciekawostką jest data powstania. Otóż jak wiecie, ja zachowuje wszystkie swoje teksty z datami powstanie. Ten powstał w 1993 roku, czyli ma więcej lat niż jak myślę spora część członków portalu. Ta wersja przetrwała do dzisiaj niezmieniona.

Dodano: 2021-04-20 12:20:31
Komentarze.
z wykopem
Masz najlepszy głos na T3 do takich rzeczy. Jak tylko ruszy jakiś projekt związany z audio, musisz być obecny.
Dobrze bajasz, ale wydaje mi się, że akurat poezję powinno czytać się z większą werwą. Taką, aż do przesytu. No ale to mój osąd. W każdym razie zajebiście.
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
Canulas Canulas wielkie dzięki za twoją opinie tym bardziej że ja cały się uczę, a szczególnie czytania prozy czy wierszy. Co do audio, to gdyby był jakiś pomysł na cokolwiek związanego z audio czy to konkurs czy inny pomysł możecie na mnie liczyć. Na pewno będę uczestniczył, a nawet choć nie jestem lektorem to mogę być w jakimś jury. Może warto by było zachęcić forumowiczów do tworzenia audio jako ciekawego dodatku na portalu. Pewnie nie jeden z forumowiczów ma do tego talent, ale jeszcze o tym nie wie.
Co do moich audio to mam kilka dopracowanych odcinków i wrzucę je w ciągu kilku dni. Chciałbym żeby forumowicze mogli posłuchać zarówno prozy, wierszy jak i ciekawostek.
Odpowiedz
z wykopem
Byłem w 93 w takim wieku ze pewnie czytałem Hobbita ... i tez trochę t historia mi się kojarzy... nie będę odkrywczy i powtórzę za Canulsem ze głos Masz... i korzystaj z niego jak najczęściej ... bo bardzo przyjemnie słuchać Twoich „opowieści”
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
jacek79 Dziękuje za komentarz. Zapraszam do innych moich odcinków, a w tym tygodniu bedą kolejne i zarówno proza jak i ciekawostki historyczne.
Odpowiedz
Ozar w wolnej chwili przesłucham wszystko
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
jacek79 Superek

Odpowiedz
z wykopem
Ooo kurcze, tu w nieco innej odsłonie
Mnie się podoba. Nawet bardzo.

Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.