online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
Sto lat dla Nuncjusza!
jasno
Batalion karny: Mapa śmierci (TW #3)
<
Patrzę w oczy jesieni, nad morzem stada chmur Pejzaż moich nadzieji, umyka mi spod kół
>

Nawiedzone zamki i pałace Duchy i zjawy


rozmiar pliku: 9.25 MB
Liczba ocen: 3
87%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Ozar
Kategoria: monologi

Liczba wejść: 69

Opis: Temat jak mi sie wydaje ciekawy i warty opisania choćby na kilku przykładach. No cóż duchy, zjawy to temat dość delikatny. Możemy w to wierzyć, albo nie, jednak pamiętajmy że w każdej takiej historii zawsze kryje się jakaś smutna, a czasami nawet bardzo tragiczna opowieść o losach ludzi, których duchy pokazują się w ich dawnych siedzibach.

Dodano: 2021-04-22 11:53:32
Komentarze.
z dużym wykopem
Uwielbiam legendy ...i mógłbym słuchać i słuchać ... a do tego duchy dodają klimatu.. w każdej legendzie jest ziarenko prawdy ... czy są duchy to już kwestia wiary...mnie intryguje ludzki wzrok który płata nam figle i widzimy nieraz rzeczy które są wytworem wyobraźni ...myśle ze są jakieś byty ( duchy) ale czy je widzimy ... pytanie od wieków chyba najczęściej zadawane...wg mnie możesz nagrywać audiobooki ze swoim głosem ...
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
jacek79 Dziękuje za wizytę. No cóż jakieś byty są bo inaczej nie byłoby egzorcystów. Już sam fakt ich istnienia i to oficjalnego potwierdza że coś tam jest z drugiej strony. Co do legend to także lubię je czytać i słuchać także. Co do audiobooków no powoli się wdrażam ale na razie tylko czytam swoją prozę. Dalej zobaczymy, ale jak już dopracuje wszystko to pewnie wezmę się za teksty innych. Może ktoś mi udostępni tu do przeczytania jakiś swój tekst.
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
Ozar Pracuje właśnie nad "Wawelskim czakramem" i mam nadzieję go nagrać jak najszybciej.
Odpowiedz
Ozar ... ooo.. bardzo ciekawa historia... to czekam z niecierpliwością
Odpowiedz
Tematyka w sam raz dla mnie, bardzo lubię słuchać takich opowieści, legend, podań, różnych dziwnych, niewyjaśnionych historii. Takie rzeczy mogą stanowić niejedną inspirację. Przyjemnie się tego słuchało w Twoim wydaniu, o niektórych z tych historii zdarzyło mi się już słyszeć lub czytać, o innych nie, więc dowiedziałam się też paru nowych ciekawostek.
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
alfonsyna Dziękuje za komentarz.Takie legendy są czasami dobrymi pomysłami choćby do napisania albo opowiadania albo nawet powieści, gdzie można uwzględnić kilka takich legend, mitów czy opowieści.
Odpowiedz
z wykopem
Kłania się Ozar
Świetny temat
I jeszcze lepszy przegląd zmor zamkowych
Czemu tak dużo panien wśród duchów? (Pewnie bardziej przyciągają medialnie - dla turystów to bardziej atrakcyjne Czy tylko tak mi się zdaje, że kobitki wiodą prym w straszeniu?
Dzięki i pozdrowionka
Odpowiedz
z dużym wykopem
Tak se wróciłem, w zasadzie dla głosu bardziej i tak se myślę, że gdybym stał kiedyś na dworcu i gdzieś się spieszył, a Ty byś dopadł megafon i rzekł tym głosem: Pociąg przybędzie z opóźnieniem trzech godzin. Dziękujemy. Przepraszamy. Hitler wciąż żyje. Papa.
No to ja bym się tym opóźnieniem nie przejął, tylko w duchu, z radością i pogodą w sercu, szepnął se: i chuj. Poczekam
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.