online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
Sto lat dla Alchemika!
jasno
fairy tale of sad children
<
sunday morning
>

Opis:

gatunek muzyczny- IDM

The Bermuda Triangle mystery

rozmiar pliku: 10.07 MB
Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~4ny0n3
Kategoria: muza

Liczba wejść: 31

Dodano: 2021-04-26 11:04:05
Komentarze.
^Ozar 5 m.
Sorka, ale muszę to napisać, bo słyszę to już kolejny raz. U ciebie są całkiem fajne klimaty klawiszowe, ale te bębenki takie płaskie, sztuczne pachnące disco-polo zabijają wszystko. Jeśli chcesz tworzyć coś ala Tangerime-Drieam,albo
Jean-Michel Jarre to zostaw podkład klawiszy i na nim twórz sens utworu. Te bębenki tylko zabijają cały sens wierz mi.Stwórz coś opartego na animacji klawiszowej i dodaj może gitarę, ale nie te plastikowe bębenki, które brzmią tak jakby ktoś walił w dekle od słoików. To zabija klimat.
Odpowiedz
~4ny0n3 5 m.
Ozar Może faktycznie są nieco zbyt płaskie w tym utworze, ale generalnie mi to mimo wszystko odpowiada, choć oczywiście zrozumiałym jest, że nie wszystkim będzie to odpowiadało. Mnie np. bardzo fascynuje eksperymentowanie z bitami. Im bardziej pokręcone wychodzą, tym lepiej. Taka jest moim zdaniem esencja stylu IDM, a że nie zawsze to wszystko wychodzi idealnie, to cóż... bywa. Jestem w końcu tylko zwyczajnym amatorem Oczywiście dzięki za komentarz. Doceniam nie tylko te na plus, ale i jak najbardziej również krytyczne. Tak już podsumowując, to muszę przyznać, że tworzę (a przynajmniej się staram) coś, co jak najmniej miało być przypominać swoim brzmieniem JMJ, czy TG. Moimi inspiracjami są w głównej mierze Aphex Twin, czy choćby Autechre, czyli legendy IDMu. Pozdrwiam.
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.