online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Powstanie Warszawskie Alternatywa, Sukces powstańców. Zemsta Stalina. Część II
<
Kiedy marzymy, jeszcze nie umarliśmy!!!
>

Powstanie Warszawskie Alternatywa Sukces powstańców Zemsta Stalina To taka alternatywa historii, czyli trochę faktów plus wyobraźnia autora.

rozmiar pliku: 7.09 MB
Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Ozar
Kategoria: monologi

Liczba wejść: 72

Opis: Ostatnio rzadko bywam na portalu. Dostaje w dupę wręcz seriami i zastanawiam się kto się na mnie uwziął tam na górze i dlaczego daje mi popalić raz za razem. Mam problemy zarówno ze zdrowiem, a także z pracą (moją firmę załatwił Covid i dostałem wypowiedzenie). Psychicznie jestem zdołowany, jednak powstanie warszawskie jest zbyt ważnym tematem żeby go pominąć.
To, co usłyszycie jest moim zdaniem jedną z najciekawszych alternatyw, choć przyznam szczerze, że bardzo rzadko poruszany zarówno przez historyków jak i dziennikarzy, co mnie bardzo dziwi. Tekst nie jest nowy. Napisałem go kilka lat temu, ale jest nadal aktualny. Tekst jest dość długi, więc podzielę go na 3/4 części, oczywiście jeśli 1 odcinek wzbudzi zainteresowanie.

Dodano: 2021-08-04 10:42:45
Komentarze.
^Ozar 1 m.
Hm... Zastanawiam się czy jest sens dawać kolejny odcinek?
Odpowiedz
*Ritha 1 m.
Ozar, musisz być większą bestią marketingową, np. nagraj odcinek: "Ozar opowiada kawały o blondynkach, teściowych oraz Niemcu, Rusku i Żydzie" 😂
Odpowiedz
*Ritha 1 m.
Natomiast opis mnie zmartwił, trzymaj się tam...
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
Ritha Dziękuje za wizytę. Co do tekstu rzeczywiście to temat nudny do bólu, a do tego pełno go w necie. Co do mnie, to niestety od tak gdzieś maja wszystko mi się wali, a ciosy nadchodzą ze wszystkich stron. To co podałem to niestety nie wszystko. Ale jakoś żyje, choć umarłem już jako twórca bo nie mam veny a nawet chęci do pisania, choć audio z kawałami to kurde dobry pomysł, szczególnie że można go podpiąć też pod powstanie a nawet całą okupację.
Korzystając z okazji wielkie gratulacje dla ciebie. Wydanie książki to sukces na który pracuje się latami. Znam to uczucie. Dlatego uważam że sam fakt że dopięłaś swego czyni cię osobą którą trzeba pochwalić i pogratulować.
Reasumując na razie nade mną mnóstwo ciemnych a nawet czarnych chmur, a do tego jakoś nie widać choćby promyka słońca. Cóż gdybym miał odwagę pewnie bym to skończył, ale niestety nie mam aż tyle odwagi. Czasami mam wrażenie, że mnie już nie ma, a to że widzę swoje odbicie w lustrze jest tylko takim oszustwem dla mnie i widzących mnie ludzi.
Odpowiedz
*Ritha 1 m.
Ozar to brzmi bardzo źle... idę na priv

Odpowiedz
~jotka 1 m.
Trzymaj się, Ozar.

Odpowiedz
^Ozar 1 m.
jotka Dziękuje za słowa otuchy. Na razie nade mną mnóstwo ciemnych a nawet czarnych chmur, a do tego jakoś nie widać choćby promyka słońca. Cóż gdybym miał odwagę pewnie bym to skończył, ale niestety nie mam aż tyle odwagi. Czasami mam wrażenie, że mnie już nie ma, a to że widzę swoje odbicie w lustrze jest tylko takim oszustwem dla mnie i widzących mnie ludzi.
Odpowiedz
*Ritha 22 d.
Przesłuchałam Ozarro, lecę do dwójki
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.