online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
message from the beyond
<
transient images
>

Opis:

gatunek muzyczny - IDM

another trivial matter

rozmiar pliku: 8.84 MB
Liczba ocen: 1
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~4ny0n3
Kategoria: muza

Liczba wejść: 7

Dodano: 2021-09-25 08:40:27
Komentarze.
z dużym wykopem
Początek ( w tle motyw „jazzowo&rdquosubtelnie worowadza w ciekawie „skonstruowany” utwór. Przypomina mi to trochę stylizacje filmowych kompozycji lat 60-70 . Jak dobrze pamietam to min w „Brudnym Harrym” i całej serii o Calahabire ( Clint Eastwood) był taki klimat. Ciekawie się rozwijasz!!
Odpowiedz
~4ny0n3 1 m.
jacek79 Ha! Dzięki. W sumie to w zasadzie tak miało brzmieć, choć nie byłbym sobą gdybym na koniec nie stwierdził, że kawałek jest za mało zakręcony i wręcz prawie o zgrozo brzmi chyba zbyt komercyjnie!
Generalnie jest to utwór jeden z najbardziej lajtowych, że tak powiem. Mam nawet na to takie własne określenie. Jest to utwór "dla ludzi" ))
Odpowiedz
4ny0n3 czy komercyjny ? Chyba nie … bardziej bym właśnie go „sklasyfikował „ właśnie jak ciekawa kompozycja filmowa lub utwór pod obraz…pozdrawiam
Odpowiedz
4ny0n3 z muzyka jest wg mnie tak ze ma swoich odbiorców . Jedna dociera do „mas” s inna do „garstki” Komercja to dość szerokie pojęcie choć sedno można ująć jednym słowem „sprzedanie” ale czy nawet „sprzedanie” jest złe jak jest zgodne z tym co Twórca chciał przekazać Odbiorcy ? Dlaczego nie można z tego czerpać zysku? Temat szeroki a bardzo „negatywnie” odbierany. Oczywiście „sprzedawanie” papki która nie ma żadnych wartości i nawet Autor nie wierzy w to tylko czerpie z tego zysk to mija się z celem ale w wielu przypadkach to słowo „krzywdzi” Twórców a przynajmniej mi się tak wydaje .
Odpowiedz
~4ny0n3 1 m.
jacek79 No w sumie trudno się tutaj nie zgodzić, gdyż rozterki typu co jest komercyjne, a co nie jest, faktycznie nie zawsze mają sens. Tym bardziej, że często w tym wypadku punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.