online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Hitlerowskie 2. Adam i ksiądz proboszcz
<
Mocny w gębie - część 1 - Rekrut Jarosław Bojke
>

Hitlerowskie. Psychopaci są wśród nas


Hitlerowskie.
Pełny ekran
Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~TomaszBordo
Dodano: 2020-03-18 00:02:50
Kategoria: brak kategorii

Liczba wejść: 71

Komentarze.
Do momentu z kosiarką nawet czułem zainteresowanie.
Odpowiedz
*Ritha 1 r.
Wywal kropkę z tytułu
Odpowiedz
anonim 1 r.
Dno.
Facet normalnie jest psychopatą.
Odpowiedz
anonim 1 r.
Nazywają się Bogumiłowie i Betti - np. spośród innych.
Odpowiedz
Ehh
Odpowiedz
Zaczynam się obawiać o tomasza bordo i jego zainteresowania
Odpowiedz
Dobra, zaprosiłeś mnie tutaj, i skoro zaczęłam już się odzywać, to dokończę, o co mi chodziło.

Absurd, gore i groteskę dzielę na dwie główne grupy
- tę naprawdę dobrą, z której mogę się pośmiać, która zaskakuje tym, co się dzieje. Jest niczym dowcip o Ani: "Biegła Ania przez pole minowe i machała rączkami na pięć kilometrów". < - bez zbędnej dłużyzny, bez zbędnych opisów, bez klauna wbiegającego na pole z piłą mechaniczną i dobitnie podkreślającego, że flaki, rączki, krew tryskają na pięć kilometrów

- tę drugą kategorię, która jest... niczym dowcip pijanego wujka Staszka. Opowiada wciąż ten sam na każdej imprezie, w połowie zapomina, o co mu chodziło, a przez drugą połowę chichocze sam do siebie, bo użył słów w stylu "penis, seks, krew, flaki, cipa".

Tomku, ja Cię naprawdę proszę, nie idź w tę drugą kategorię. Ja wiem, że za wszelką cenę chciałeś zaskoczyć Czytelnika, niczym dziecko, które pokazuje, że wyrwało skrzydełka muchom i teraz pokazuje tę makabryczną kolekcję każdemu, kogo spotka. Zdaję sobie sprawę, że chciałeś wzbudzić kontrowersję. Ale... to tak nie działa.
Przypomniałeś o Tarantino i jego scenach walki/brutalności. I one też miały jakieś wyczucie smaku, ba, pół filmu było nieraz kulminacją do scen akcji.
Jeśli chcesz pisać w gore - to przede wszystkim od początku miej pomysł, nie jedź na taniej kontrowersji i obrzydzeniu czytelnika, bo to nic nie da. Ale z wyczuciem buduj swój świat.

Zdaję sobie także sprawę, że pewnie trollujesz, ale kto wie; może ktoś to przeczyta, wyciągnie wnioski i zamiast przemieniać się w pijanego wujka Staszka, opowie fajny kawał, z pazurem. A Ty trzymaj się i wciąż ćwicz warsztat; ćwiczenia są potrzebne każdemu
Odpowiedz
Hiraeth W którym momencie cię strollowałem? Taki pomysł na historię przyszedł mi w zeszłym roku, więc spisałem. Hitlerowskie to po prostu pierwsze co mi przyszło do głowy gdy wspomniałaś o absurdzie, jeśli chodzi o pierwszą kategorię, zapewne coś więcej by się znalazło gdybym przeszukał swoje poprzednie teksty.
Odpowiedz
TomaszBordo
Wybacz, ale cała Twoja twórczość bądź ogólna działalność bardzo często wydaje mi się być takim puszczeniem oczka w trollerskim stylu ;x
Nie chodzi mi o przeszukiwaniu poprzednich tekstów, ale tworzenie nowych. Z każdym napisanym tekstem czegoś się uczymy. Coś się w nas zmienia, pogłębia.
Widzę, że lubisz mafijne tematy i takie poczciwe, przaśne polskie sytuacje (nie mówię odnośnie tego tekstu), więc co Ci szkodzi przed zmajstrowaniem czegoś lekkiego, co nie będzie fanfikiem, ale i nie będzie też kontrowersją za wszelką siłę? Pamiętaj, że niektóre motywy są... na tyle specyficzne, że trzeba je dawkować, a nie wlewać w gardło.
Odpowiedz
Hiraeth Mam na koncie sporo opowiadań akcji, gdzie nawet dialogi faktycznie są takie trochę w Quentinowym stylu, przynajmniej w moim odczuciu.
Odpowiedz
Hiraeth Dzięki za opinie i porady w każdym razie
Odpowiedz
TomaszBordo Nie ma za co. To tylko takie wskazówki. Z chęcią poczytam w wolnej chwili, no i obczaję, jak Ci idzie zabawa współcześnie. Teksty sprzed lat mają często to do siebie, że sie nieco brzydko starzeją
Odpowiedz
Hiraeth Wracając do rozmowy. Od paru dni układam sobie w głowie koncept pewnego opowiadania. Nie będzie to klasyczna powieść gangsterska, raczej coś w stylu jak połączenie Jamesa Bonda z polskimi komediami romantycznymi. Ciężko mi tobie to opisać teraz, jednak będzie to historia w Quentinowym stylu, wielowątkowa z dużą ilością absurdu i czarnego humoru. Niestety ostatnio mam mało czasu, jednak w wolnej chwili posiedzę nad tym.
Odpowiedz
TomaszBordo Jak dodasz, to z chęcią poczytam
Odpowiedz
Hiraeth Już jest
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.