jasno nowy wygląd
Uruz
<
Ansuz
>

Thurisaz


Thurisaz

Opis

Kolejna ilustracja runiczna, Thurisaz - "Cierń', czyli per aspera ad astra ;) Specjalnie wybrana taka z włosami na klacie :P Jak zwykle więcej na IG: https://www.instagram.com/wild.foxd
Pełny ekran
Liczba ocen: 2
81%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~Wildfoxdeers
Dodano: 2020-07-20 18:11:17
Kategoria: malarstwo

Liczba wejść: 35

Komentarze.
*Ritha 9 m.
z dużym wykopem
hahaha, no lepi, Pani, lepi
Odpowiedz
*Ritha 9 m.
tzn. Państwo! Jelonek & Lisek
Odpowiedz
z wykopem
A będą też postacie kobiece?
Odpowiedz
fanthomas Tutaj raczej nie przewidujemy. Tym niemniej zdarza się nam namalować postać kobiecą, najczęściej po znajomości. Na naszym IG wisi np. personifikacja planety Wenus Zapewne z czasem wkleimy i tu.
Odpowiedz
Zaiste, robi się coraz ciekawiej!
Odpowiedz
Ten olbrzym był u niezłego barbera...
Odpowiedz
Zaciekawiony Model jest znany wlaśnie z tych wąsów
Odpowiedz
~Halmar 9 m.
W tym cyklu najbardziej niepokoją mnie postacie zwierzęce
Odpowiedz
Tak, te runy są zastanawiające, czy one są jakoś powiązane ze szczególnymi zwierzętami? Kompletnie nie znam się na runach i podobnych tematach, a wydaję się to być interesujące.
Odpowiedz
Adelajda To może odpowiemy tutaj na komentarze odnośnie zwierzątek Są takie runy, które bezpośrednio odnoszą się do zwierząt - np. Ehwaz to "koń", a Uruz to "żubr". Tworząc tę serię, założyliśmy, że potrzebuje ona kilku mocnych stałych elementów, by stworzyć spójną identyfikację estetyczną. Każda praca ma więc: 1) modela z runicznym "tatuażem", 2) zwierzątko 3) płaskie tło. Wszystkie te trzy elementy są wybierane na podstawie klucza skojarzeniowego i symbolicznego. Runa na powyższej ilustracji odnosi się do trudów i wysiłków, pokonywania trudności i związanej z tym siły. Kozica żyje w bardzo trudnych i nieprzyjaznych warunkach - wydawała się więc naturalnym wyborem, by odkreślić znaczenie runy. Za tym poszły tez góry. Dramatyczny zachód slonca wprowadza pewną doze niepokoju i dodaje dynamizmu. Ciernie na dole obrazka odnoszą się wprost do etymologii runy "thurisaz" to "cierń"
Odpowiedz
Wildfoxdeers o, dziękuję pięknie za wyczerpującą odpowiedź
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.