online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Eihwaz 2
<
Szaman
>

Kenaz


Kenaz

Opis

Hej ;) Dawno nas tu nie było - dopiero instagram przypomniał nam o t3ksturze (bardzo dobrze, że ktoś wpadł na pomysł promocji na IG)! Pomyśleliśmy, że dzisiaj podzielimy się z Wami inną wersją runicznych ilustracji, którą malujemy pod kątem wydania w formie kart. Jest family-friendly ;)

Dzisiaj kenaz z kuną, czyli kunaz ;). Kuna wydawała nam się dobrze oddawać ducha tej runy, bo jest to zwierzątko zwinne, łatwo dostosowujące się do sytuacji (kto nie miał kuny na strychu...) i waleczne. Kenaz znaczy z kolei "pochodnia" i symbolizuje nowe światłe idee, zdolności adaptacyjne, namiętność i energię.

Więcej jak zawsze na IG: https://www.instagram.com/wild.foxdeers/
Pełny ekran
Liczba ocen: 7
95%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~Wildfoxdeers
Dodano: 2020-11-16 15:31:01
Kategoria: malarstwo

Liczba wejść: 101

Komentarze.
Świetne chłopaki! I fajnie oprócz obrazu dostać ciekawostkę
Odpowiedz
Dzięki za komentarz Uznaliśmy, że lepiej dać jakiś background do naszej pracy Dokładniejsze opisy zawsze na IG, ale po angielsku
Odpowiedz
Ale cudny pyszczek.
Fajnie, że znowu zawitaliście.
Odpowiedz
alfonsyna Miło nam to czytać 🥰 dzięki!
Odpowiedz
z dużym wykopem
Świetne, uwielbiam takie prace, coś innego i przykuwa uwagę
Odpowiedz
OmnesMoriuntur Dziękujemy 🥰
Odpowiedz
~alka666 11 m.
z dużym wykopem
O ja cie! Podoba mi się
Dobrze, że opis po polsku, bo słabo sobie radzę z angielskim.

Mam kunę na poddaszu. W dzień śpi, a koło 22.30 zamiata dupskiem, jak rusza na polowanie. Kiedyś moje dwa koty próbowały ją przegnać, ale bez skutku. Psice też nie dały rady, bo kuna szybsza i zwinniejsza.
Odpowiedz
alka666 Bardzo dziękujemy! Kuna zamiatająca dupskiem <3 Pewnie próbowalibyśmy się z nią zaprzyjaźnić, w końcu to zwierzę jak każde inne - chcące przeżyć i szukające przez to schronienia gdzie się da.
Odpowiedz
~alka666 11 m.
Wildfoxdeers u nas trochę zwierząt znalazło schronienie. Mieliśmy na poddaszu kanię rudą, ale budowlańcy ją przepłoszyli, były nietoperze, jest łasica. W ogrodzie mieszkają jeże i pszczółki murarki. Na pewno jeszcze inne zwierzęta by się znalazły, bo lubię chaszcze, zarośnięte kąty, rośliny łąkowe. Zwierzęta zawsze mile widziane.
Odpowiedz
alka666 Cudownie! U nas póki co tylko 2 koty, trochę pająków po kątach i ziemiórki w kwiatach na parapecie - te ostatnie zupełnie nieproszone 😅 czasem na balkon zawita jakaś sikorka podjadać ziarna z wywieszonych kulek, odwiedzamy też kilka saren i zająca w pobliskim lesie. Każde zwierzę nas cieszy, o ile nie zabija nam roślinek 😉
Odpowiedz
~alka666 11 m.
Wildfoxdeers jasne, wszystko chce żyć
Odpowiedz
~Manta 11 m.
z dużym wykopem
Wspaniała kuna! Ten płomień wychodzący z jej głowy skojarzył mi się z dziką twórczością, która drzemie w każdym z nas. A spryt to także jakaś twórczość, tak myśle. Może wszyscy mamy coś z kuny?
Pozdro!
Odpowiedz
Manta Dziękujemy <3 ten płomień to element, który pojawił się już w naszych wcześniejszych pracach (których jeszcze tu nie pokazywaliśmy) i faktycznie od początku miał symbolizować twórczość i kreatywność a w każdym z nas drzemie taka uśpiona kuna, trzeba tylko wiedzieć, jak ją rozbudzić
Również pozdrawiamy!
Odpowiedz
coś ma
Niezłe
Odpowiedz
JacekMJarosz Dzięki! 😁
Odpowiedz
O, proszę... Oto właśnie kicz!
Odpowiedz
zsrrknight Każdy mierzy swoją miarką 😉 przynajmniej dobry technicznie 😄
Odpowiedz
z dużym wykopem
Aż chciałem przyśmieszkować, takie to zaje...
Odpowiedz
coś ma
Pyszczek ładnie namalowany. Całość wypada dość asymetrycznie.
Odpowiedz
~JamCi 11 m.
z dużym wykopem
Super, cieszę się ze wróciliście, brakowało Waszych prac.
Kuna super, ale i przecudowne tło.
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.