jasno nowy wygląd
48
<
46
>

47


47

Opis

format 50x70 cm, ołówek, 2021 rok
Pełny ekran
Liczba ocen: 2
87%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: !Rafshchax
Dodano: 2021-01-22 12:46:01
Kategoria: rysunek

Liczba wejść: 59

Komentarze.
Bardzo ładne to cieniowanie.
Przy tak wyrobionej ręce w rysowaniu - szuka się chyba tylko pomysłów...
Bo technika już jest
Odpowiedz
Agnieszka Dzięki wielkie
No właśnie jest w sumie odwrotnie, pomysłów to ja mam nadmiar, mam szkicownik w którym mam ze 200 szkiców/projektow do prac, więc przy moim tempie rysowania to materiału jest na wiele lat, a i tak na bieżąco dochodzą nowe.
Natomiast właśnie technikę staram się ciągle rozwijać/ulepszać. Raczej myślę o sobie jako o 100% rzemieślniku, prace mają być jak najlepiej technicznie wykonane, na jak najlepszym materiale itd. Rzemiosło na 1 miejscu. Co zdaje się, że generalnie w sztuce i wsród twórców jest chyba dość rzadkie, a przynajmniej ja zazwyczaj spotykałem się z tym, że okreslenie "rzemieślnik" w sztuce jest raczej czymś negatywnym/pejoratywnym?, natomiast ja jestem raczej dumny z bycia rzemieślnikiem.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
Rafshchax ciekawe podejście, ja również nie uważam że określenie "rzemieślnik" w odniesieniu do sztuki ma wydźwięk negatywny. Wręcz przeciwnie - dobry warsztat to podstawa. Jak porządny fundament w domu

Z ciekawości spytam, odnośnie grafik - tworzyłeś kiedyś coś mniej abstrakcyjnego np... pojazdy kosmiczne, kobiety, czy mężczyzn np w kombinezony kosmicznych... Pytam o typowe klimaty sci-fi?
Odpowiedz
Agnieszka Nie, nigdy nic takiego nie robiłem.
Odpowiedz
Rafshchax ok, rozumiem, dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
z dużym wykopem
Jak rozkład „gipsowej” postaci ...z tłem pięknie to „gada”
Odpowiedz
jacek79 No z tym tłem to wbrew pozorom miałem więcej roboty niż z samą postacią. Generalnie chciałem żeby właśnie ta postać wychodziła z wody, ale jednocześnie nie chciałem żeby była to realistyczna woda, więc musiałem jakoś pokombinować, że to stylistycznie pasowało do reszty pracy, a jednocześnie przypominało ciecz, do tego trzeba to było jeszcze tę wodę jakoś połączyć z górną gładką/delikatną częścią tła tak żeby nic się zbyt mocno nie wyłamywało z kompozycji. Efekt nie jest idealny, taki jak miałem to w głowie, ale mimo wszystko jestem względnie zadowolony z tego jak wyszło.
Odpowiedz
z dużym wykopem
Świetne detale i ten dól!
Odpowiedz
amiartist Dzięki wielkie
Nad tym dołem to się strasznie męczyłem, zresztą wszystko opisałem post wyżej w odpowiedzi do jacka.
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.