online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
Sto lat dla Nuncjusza!
jasno
NICE II
<
XX
>

MUSéE


MUSéE

Opis

2016_Musée (cykl chose etrange)
Pełny ekran
Liczba ocen: 1
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: !jacek79
Dodano: 2021-02-20 12:09:06
Kategoria: grafika

Liczba wejść: 36

Komentarze.
~Halmar 3 m.
z dużym wykopem
Bardzo udane są te Twoje kolaże. Jakkolwiek to zabrzmi: są eleganckie i pozbawione chaosu, który jest chorobą współczesnej sztuki. Nie silisz się na dziwność, nie ma tu sztuczyzny i fałszu.

Odpowiedz
Halmar kiedyś byłem na pewnym wernisażu ... uwielbiam abstrakcje ale tam nie widziałem tego ...dla mnie było to przypadkowe chlapniecie pędzla ... Zadałem to pytanie autorowi ... wielce się obraził jak ja mogę tak mówić...dlaczego nadmieniłem ta sytuacje ? Odn wspomnianego chaosu. Ja jestem zdania ze chaos jest dobry ... ale sztuka wg mnie polega na uporządkowanie tego chaosu ... i ja osobiście nie widziałem tego w pracach wspomnianego artysty. Czy ja się mylę czy On.? Trochę mnie irytuje takie zachowanie typu Jestem artysta i krytyka nie wskazana lub raczej zapytanie bo chciałem zrozumieć co autor chce przekazać . Niestety nie dostałem odpowiedzi . Dziękuje za piękny komentarz.. to cieszy ze to co Napisałeś widać ...pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.