online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
jasno
NIE MILCZ
<
SZPITAL
>

IWAN BEZDOMNY


IWAN

Opis

..jedna z ilustracji.cyklu
inspirowanego powieścią Michaiła Bułhakowa
„Mistrz i Małgorzata”.
..cały cykl powstał w tramwaju:)
Pełny ekran
Liczba ocen: 3
93%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: !jacek79
Dodano: 2021-02-25 14:47:43
Kategoria: grafika

Liczba wejść: 55

Komentarze.
Widać, pewną prostotę i minimalizm, fajne, podoba mi się, uwielbiam "Mistrza i Małgorzatę", pamietam jak pierwszy raz zabierałem się za czytanie, oczekiwałem czegoś zupełnie innego, i nigdy tak bardzo pozytywnie się nie rozczarowałem. Czekam na ilustracje do balu u szatan, jeden z najbardziej moim zdaniem zakręconych momentów w książce i z pewnością mój ulubiony.
Odpowiedz
Rafshchax Rafał to stare ilustracje mam jeszcze bardziej dopracowane które nie są skończone .. te tak jak Zauważyłeś są minimalistyczne z racji na format połowa a4 chyba..( kartkibz malegonszkicownika; dziękuje .. pozdrawiam
Odpowiedz
~Halmar 4 m.
z dużym wykopem
Maleńka postać spętana kaftanem bezpieczeństwa w mrocznych wnętrznościach szpitala wariatów - jakże to wymowne. Piękna inspiracja, a wykonanie - po prostu gapię się z otwartą gębą. Niesamowity klimat beznadziei, uwikłania i ostatecznego zniewolenia. Żyjemy w innych czasach niż Jeszua Ha-Nocri i innych niż Iwan, Berlioz i Mistrz, ale jesteśmy tak samo zniewoleni, spętani i skazani. Wolność to mrzonka i prawdziwe opium dla Narodów świata.
Odpowiedz
Halmar ...zmieniły się tylko gadżety a powieść jakże uniwersalna... a Iwanow takich jest wielu.. dziękuje ... pozdrawiam
Odpowiedz
z dużym wykopem
Jakieś takie... niepokojące. Ale pozytywnie, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało
Odpowiedz
CptUgluk do dziwności jestem przyzwyczajony.. dziękuje za komentarz.. pozdrawiam
Odpowiedz
z dużym wykopem
Chwilowo nie mam flow do przepastnych, opiewających w achy i ochy, komentarzy, ale oglądając Twoje sztuki z końca ostatniego rzędu w ciszy biję brawo.
Odpowiedz
Canulas cisza również mobilizuje..podoba mi się stwierdzenie „ z ostatniego rzędu ..” ..jak w teatrze ..( na marginesie przykra prawda ze teatr nie może normalnie funkcjonować .. mnie osobiście bardzo brakuje ) ... dziękuje za komentarz i pozdrawiam
Odpowiedz
jacek79 teart corez to jedyny jaki znam. Nie mam wyjściowej mordy i należytego obycia, by aspirować do uczestnictwa w sztukach wyższego rzędu.
Odpowiedz
Canulas .. a to trzeba mieć ?
Odpowiedz
Dobre!
Odpowiedz
Konstancja dziękuje.. pozdrawiam
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.