online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
Sto lat dla Nuncjusza!
jasno
PLANETYZACJA ŚWIADOMOŚCI
<
WALLS OF JERICHO
>

WIĘKSZY ZJADA MNIEJSZEGO


WIĘKSZY

Opis

... z cyklu.."100 albumów"
... "Większy zjada mniejszego" album zespołu Dezerter z 2014 roku
Pełny ekran
Liczba ocen: 2
81%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: !jacek79
Dodano: 2021-03-02 11:22:34
Kategoria: grafika

Liczba wejść: 35

Komentarze.
^Ozar 3 m.
z wykopem
Tym razem jak widzę szczypta koloru. Choć nie wiem czy to nie jest jakaś metafora, bo nie wierzę żeby kot polował na pszczołę a tak to odebrałem. czerwone wygląda trochę na krew, ale nie widzę tu bezpośredniego powiązania. Niemniej jednak kolejna ciekawa grafika.
Odpowiedz
Ozar tak to metafora.. odn polowania kota.. mam kota i z obserwacji wiem ze kot to niezły sadysta...poluje dla zabawy na wszystko co się rusza .. męcząc ofiarę ... cały obraz jest wspomniana metafora wg mnie jednego z najlepszych albumów Dezertera..sam tytuł trochę kieruje ale nie do końca ..zespół od lat komentuje „trudne” tematy... czerwone to krew choć bardziej symboliczna i odnosi się do jednej z piosenek...dziękuje jeszcze raz
Odpowiedz
^Ozar 3 m.
A czyli dobrze skumałem sens. Co do Dezertera to kiedyś tak ze 189 lat temu chodziłem na jego koncerty. Na początku nazywali SS-20, ale to budziło skojarzenia z radzieckimi rakietami z pociskami nuklearnymi i przez to zakazywano im występów więc zmienili nazwę na Dezerter. A co do kota to ma takowe coś i rzeczywiście stara sie polować na wszystko co sie rusza.
Odpowiedz
Ozar tak to ten zespół
Odpowiedz
^Ozar 3 m.
jacek79 No całkiem fajnie grali,ciekawa muza!
Odpowiedz
~sensol 3 m.
z dużym wykopem
super! muszę sobie tę płytę kupić. bardzo mi się podoba ich ostatnia płyta. naprawdę dobry czad! Dezertera pamiętam z Jarocina 1984. było ostro..
Odpowiedz
sensol a ja najnowsza ... słuchałem jej na Spotify i trzeba nabyć ...a ta mam na winylu ...szkoda ze nowej nie ma na winylu... chyba ze coś przeoczyłem ...a koncertu z 1984 zazdroszczę ... nie mogłem być ze względu na wiek
Odpowiedz
sensol i w 84 debiutował Kat ...
Odpowiedz
~sensol 3 m.
jacek79 jest na winylu nowy Dezerter. to znaczy chwilowo chyba nie ma, bo wykupili

Odpowiedz
sensol oooo to poszukam... dzięki za informacje
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.