online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
ciemno
Zyndyk czyli Wolność i demokracja na wsi
<
Major Kuzniecow Komando X Część II
>

Hallo!!! Jest tam ktoś?

Hallo!!!
Max
Min
Max
Liczba ocen: 2
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Ozar
Dodano: 2021-03-07 16:38:07
Kategoria: fotografia

Liczba wejść: 67

Folder: Zdjęcia
Komentarze
jacek79 10 m.
z dużym wykopem
dobre
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
jacek79 Wielkie dzięki!
ODPOWIEDZ
z wykopem
Niezła torba.
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
TomaszBordo chodzi ci o tą czerwoną to taki wózek który wiele razy ratował nam życie bo pojemny i mocny.
ODPOWIEDZ
CptUgluk 10 m.
"Dzielny Ozar i poszukiwania Bursztynowej Komnaty"
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
CptUgluk No kurde fajnie by było znaleźć tą komnatę bo dzisiaj jest wyceniana tak córka na setki milionów dolarów. Dzięki za że poruszyłeś temat komnaty bo mam na ten temat artykuł i jak go znajdę to wrzucę na audio. Prywatnie uważam że ów cud zbyrsztynu jest gdzieś u prywatnego maniaka który to trzyma gdzieś w swoim bunkrze i nikomu nie pokazuje bo nie może
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Ozar Obstawiam USA bo tam po wojnie trafiło najwięcej dzieł sztuki znalezionych po wojnie. Spora ich część zniknęła i pewnie trafiła za ocean do prywatnych zbiorów.
ODPOWIEDZ
CptUgluk 10 m.
Ozar nie siedzę w temacie, ale może być, tak jak mówisz. Ktoś mógł chciwie zagarnąć dla siebie.
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
CptUgluk Kiedyś chyba jeszcze w latach 60/70 była afera w USA, kiedy córka jednego z ówczesnych milionerów znalazła po jego śmierci w antyatomowym bunkrze obrazy, rzeźby itd. i postanowiła je wystawić na aukcji. Okazało się, że to wszystko kradzione przez Niemców dzieła sztuki. Kobiecie zabrano wszystko i ledwie się wymigała od kary, choć jak mniemam straciła fortunę.
ODPOWIEDZ
CptUgluk 10 m.
Ozar O kurna, Bogu ducha winna kobita miała spore problemy. Chyba, że domyślała się skąd to wszystko i po prostu chciała spróbować szczęścia? Trudno orzec. W każdym razie na pewno zrobiło się wokół niej spore zamieszanie.
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
CptUgluk Tak. na szczęście jej adwokaci przekonali sąd że owa kobieta nie wiedziała skąd te wszystkie skarby. Tak patrząc z boku zrobiła ruch chyba najbardziej sensowny czyli aukcja. Jednak jak się okazało jej pomysł był niestety samobójstwem tak patrząc czysto ekonomicznie, ale z drugiej strony odzyskano sporo kradzionych dzieł sztuki.
ODPOWIEDZ
Adelajda 10 m.
Ozar uważaj, bo Cię zjedzą
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Adelajda hahahah no kurdę rzeczywiście cosik mogło mnie złapać za głowę!
ODPOWIEDZ
Canulas 10 m.
Mam nadzieję, że główką w stronę meczetu
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Canulas No z tym był problem, bo kurdę nie za bardzo wiedziałem gdzie, ale na wszelki wypadek w stronę południową hahhahaha
ODPOWIEDZ
Agnieszka 10 m.
Świetna plaża, mało ludzi super
Pozdrowionka
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Agnieszka Masz rację, teraz pusta plaża nad morzem to rzadkość, pomijam oczywiście sytuację z covidem. Ja nienawidzę tłoku nad morzem, bo to zabija sens wypoczynku. Niestety coraz mniej takich pustych miejsc.
ODPOWIEDZ
Ritha 10 m.
Ozarze, ja tutaj widzę tylko, że ten horyzont jest krzywo! To mój schiz! Musisz trzymać aparata prosto
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Ritha Hahahahahaah ja kocham takie zdjęcia lekko krzywe, tak moim zdaniem jest ciekawiej. Mam takich choćby zachodów słońca nad Bałtykiem gdzie kąty są bardzo różne. Tu się nie dogadamy.
ODPOWIEDZ
Ritha 10 m.
Ozar lekko krzywe, gdy masz taką wizję i to jest w jakikolwiek sposób artystycznie uzasadnione (jak np. ewidentnie celowe poruszenia u sensola), ale nie w sytuacji, gdy po prostu nie zwróciłeś uwagi, że horyzont jest krzywo, a i ja i Ty dobrze wiemy, że tak było w tym przypadku
Nie musimy się dogadywać, Ozarro, wyrażam zdanie po prostu, nie każe Ci fotografować prosto wbrew wewnętrznej potrzebie fotografowania krzywo, uchowaj Boże.
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Ritha Hahahahaha jakby powiedzieli dyplomaci, właśnie podpisaliśmy protokół rozbieżności, co w normalnym języku oznacza, że obie strony zostają przy swoim zdaniu i się nie dogadają. No cóż czy nie zauważyłem... Politycznie trzeba by odpowiedzieć, że tak zrobiłem specjalnie dla efektu itd., ale tu akurat masz rację, jednak fotkę zrobiła moja córka hahahahaha, więc znowu nie moja wina.
ODPOWIEDZ
Ritha 10 m.
Ozar umywasz ręce znaczy! Nie masz dowodu na to, kto zrobił to zdjecie, tak samo jak nie wiadomo, kto trzyma głowę w dziurze!
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Ritha Hahahhaah dobre! No fakt, bo twarzy nie widać. Dobra wygrałaś. Przy okazji jak tu się wrzuca emotiony? Sorka ale nie wiem.
ODPOWIEDZ
Ritha 10 m.
Ozar lista emot jest na głównej nad pitoleniem
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Ritha Ok ale jak je tutaj wrzucić? jak to zrobić ? Sorka ale jestem kiepski w te klocki
ODPOWIEDZ
Ozar 10 m.
Ozar Aaaaa kumam
ODPOWIEDZ
Ritha 10 m.
Ozar
ODPOWIEDZ

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.