online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Zyndyk czyli Wolność i demokracja na wsi
<
Major Kuzniecow Komando X Część II
>

Hallo!!! Jest tam ktoś?


Hallo!!!
Pełny ekran
Liczba ocen: 2
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Ozar
Dodano: 2021-03-07 16:38:07
Kategoria: fotografia

Liczba wejść: 61

Komentarze.
z dużym wykopem
dobre
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
jacek79 Wielkie dzięki!
Odpowiedz
z wykopem
Niezła torba.
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
TomaszBordo chodzi ci o tą czerwoną to taki wózek który wiele razy ratował nam życie bo pojemny i mocny.
Odpowiedz
"Dzielny Ozar i poszukiwania Bursztynowej Komnaty"
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
CptUgluk No kurde fajnie by było znaleźć tą komnatę bo dzisiaj jest wyceniana tak córka na setki milionów dolarów. Dzięki za że poruszyłeś temat komnaty bo mam na ten temat artykuł i jak go znajdę to wrzucę na audio. Prywatnie uważam że ów cud zbyrsztynu jest gdzieś u prywatnego maniaka który to trzyma gdzieś w swoim bunkrze i nikomu nie pokazuje bo nie może
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ozar Obstawiam USA bo tam po wojnie trafiło najwięcej dzieł sztuki znalezionych po wojnie. Spora ich część zniknęła i pewnie trafiła za ocean do prywatnych zbiorów.
Odpowiedz
Ozar nie siedzę w temacie, ale może być, tak jak mówisz. Ktoś mógł chciwie zagarnąć dla siebie.
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
CptUgluk Kiedyś chyba jeszcze w latach 60/70 była afera w USA, kiedy córka jednego z ówczesnych milionerów znalazła po jego śmierci w antyatomowym bunkrze obrazy, rzeźby itd. i postanowiła je wystawić na aukcji. Okazało się, że to wszystko kradzione przez Niemców dzieła sztuki. Kobiecie zabrano wszystko i ledwie się wymigała od kary, choć jak mniemam straciła fortunę.
Odpowiedz
Ozar O kurna, Bogu ducha winna kobita miała spore problemy. Chyba, że domyślała się skąd to wszystko i po prostu chciała spróbować szczęścia? Trudno orzec. W każdym razie na pewno zrobiło się wokół niej spore zamieszanie.
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
CptUgluk Tak. na szczęście jej adwokaci przekonali sąd że owa kobieta nie wiedziała skąd te wszystkie skarby. Tak patrząc z boku zrobiła ruch chyba najbardziej sensowny czyli aukcja. Jednak jak się okazało jej pomysł był niestety samobójstwem tak patrząc czysto ekonomicznie, ale z drugiej strony odzyskano sporo kradzionych dzieł sztuki.
Odpowiedz
Ozar uważaj, bo Cię zjedzą
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Adelajda hahahah no kurdę rzeczywiście cosik mogło mnie złapać za głowę!
Odpowiedz
Mam nadzieję, że główką w stronę meczetu
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Canulas No z tym był problem, bo kurdę nie za bardzo wiedziałem gdzie, ale na wszelki wypadek w stronę południową hahhahaha
Odpowiedz
Świetna plaża, mało ludzi super
Pozdrowionka
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Agnieszka Masz rację, teraz pusta plaża nad morzem to rzadkość, pomijam oczywiście sytuację z covidem. Ja nienawidzę tłoku nad morzem, bo to zabija sens wypoczynku. Niestety coraz mniej takich pustych miejsc.
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
Ozarze, ja tutaj widzę tylko, że ten horyzont jest krzywo! To mój schiz! Musisz trzymać aparata prosto
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ritha Hahahahahaah ja kocham takie zdjęcia lekko krzywe, tak moim zdaniem jest ciekawiej. Mam takich choćby zachodów słońca nad Bałtykiem gdzie kąty są bardzo różne. Tu się nie dogadamy.
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
Ozar lekko krzywe, gdy masz taką wizję i to jest w jakikolwiek sposób artystycznie uzasadnione (jak np. ewidentnie celowe poruszenia u sensola), ale nie w sytuacji, gdy po prostu nie zwróciłeś uwagi, że horyzont jest krzywo, a i ja i Ty dobrze wiemy, że tak było w tym przypadku
Nie musimy się dogadywać, Ozarro, wyrażam zdanie po prostu, nie każe Ci fotografować prosto wbrew wewnętrznej potrzebie fotografowania krzywo, uchowaj Boże.
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ritha Hahahahaha jakby powiedzieli dyplomaci, właśnie podpisaliśmy protokół rozbieżności, co w normalnym języku oznacza, że obie strony zostają przy swoim zdaniu i się nie dogadają. No cóż czy nie zauważyłem... Politycznie trzeba by odpowiedzieć, że tak zrobiłem specjalnie dla efektu itd., ale tu akurat masz rację, jednak fotkę zrobiła moja córka hahahahaha, więc znowu nie moja wina.
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
Ozar umywasz ręce znaczy! Nie masz dowodu na to, kto zrobił to zdjecie, tak samo jak nie wiadomo, kto trzyma głowę w dziurze!
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ritha Hahahhaah dobre! No fakt, bo twarzy nie widać. Dobra wygrałaś. Przy okazji jak tu się wrzuca emotiony? Sorka ale nie wiem.
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
Ozar lista emot jest na głównej nad pitoleniem
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ritha Ok ale jak je tutaj wrzucić? jak to zrobić ? Sorka ale jestem kiepski w te klocki
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ozar Aaaaa kumam
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
Ozar
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.