online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
KARTY
<
INSECTA: VANITAS I
>

BABEL


BABEL

Opis

"Babel" ..tryptyk
Pełny ekran
Liczba ocen: 1
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: !jacek79
Dodano: 2021-03-08 11:35:24
Kategoria: malarstwo

Liczba wejść: 42

Folder: INNE
Komentarze.
z dużym wykopem
Bardzo lubię motyw wieży Babel w sztuce. Intrygująca praca
Odpowiedz
jacek79 9 m.
Adelajda temat który się nie kończy ... wiele razy podchodziłem .dziękuje
Odpowiedz
Ozar 9 m.
Ciekawy projekt, choć tak szczerze wygląda mi to bardziej na rodzaj płytek do łazienki niż na wieże Babel. Sorka za taki tekst, ale zawsze pisze co czuje.
Odpowiedz
jacek79 9 m.
Ozar wzór na płytki to komplement.. chciałbym żeby moja praca zawisła na takich płytkach ... mam dużo prac które znalazły zastosowanie we wzornictwie przemysłowym ...np. Chorwacji jeden jegomość powiesił sobie moja grafikę w toalecie ..pisz co Czujesz ja się nie obrazę .. ten obraz na powiększeniu buduje kształty ... jest tak zrobiony ze 1/3 tryptyku (w pionie ) to jedna forma .. większość patrzy na poziomy bo tak jest podzielony .. ja podszedłem trochę inaczej .. zachowałem klasyczny tryptyk dzieląc prace niekonwencjonalnie w poziomie... a praca jest spójna w pionie... trochę zagmatwanej ale mam nadzieje ze wszystko co opisałem jest zrozumiałe
Odpowiedz
jacek79 9 m.
Ozar i podziały dzialaja na zasadzie przeciwieństw ...w większości moim prac tak to działa kształt „ciemny” tworzy formę a jego obrys nadaje kształtu kolejnej ... na pierwszy rzut oka nie widać tego ale jak wzrok się skupi na fragmencie to zaczynaja pojawiać się kolejne kształty ...ta praca jest na pograniczu abstrakcji ... mam wiele wersji tego tematu ... inne są mniej abstrakcyjne
Odpowiedz
Ozar 9 m.
jacek79 Hm tak szczerze twój opis bardziej mi mąci w głowie niz sam obraz. Piszesz jak dla mnie zbyt skomplikowanym językiem. Ale nie martw się, grafika dla mnie jest jak poezja czymś abstrakcyjnym.
Odpowiedz
jacek79 9 m.
Ozar mam tysiac mysli na raz wiec nie raz pisze chaotycznie...bo mam w głowie juz co narysuje
Odpowiedz
Ozar 9 m.
jacek79 Hahahahaha rozumiem, bo ktoś już mi podobnie tłumaczył poezję. To dla takich jak ja odległy świat, więc moge czegoś nie kumać.
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.