online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
...
<
Tytułu brak :-)
>

Anioł...


Anioł...

Opis

Rysunek piórkiem i rapidografem na płycie pilśniowej 40x60 cm
Pełny ekran
Liczba ocen: 3
93%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~amiartist
Dodano: 2021-03-24 19:32:39
Kategoria: rysunek

Liczba wejść: 53

Komentarze.
z dużym wykopem
No no, ta praca to taki Twoj kolejny spory progres moim zdaniem, wszystko ładnie zbalansowane, przemyslane rozmieszczenie wszystkich elementów, bardzo przyjemna barwa, zapewne zasługa płyty pilśniowej no i format zacny. Pamiętam, że kiedyś wspominałaś, że brak Ci cierpliwości, widzę, że chyba to się zmieniło. Zadbałaś nawet o takie detale jak cień od wskazówek zegara, ładnie ładnie. Swoją drogą, jak Ci się pracowało na takim formacie? Masz zamiar pójść właśnie w takie duże formaty, czy jednak to taki nazwijmy to "wyskok". Z doświadczenia wiem, że praca na takich formatach potrafi być bardzo uporczywa, cięzko niekiedy sensownie zagospodarować powierzchnię w porównaniu do małych prac, gdzie wszystko jest mocno skompresowane. W kązdym razie podoba mi się
Odpowiedz
Rafshchax dziękuję! Przyjemnie się rysowało na takim formacie,mam kilka " grubokreskich" rapidografów i świetnie się sprawdziły na takim podłożu choć faktycznie zagospodarowanie przestrzeni nie jest takie proste jak na A4...została mi jedna płyta, coś już powoli powstaje, z obu stron ( jedna śliska, druga porowata, na każdej inaczej się rysuje), będę organizować kolejne :-)
Rzeczywiście jestem bardziej cierpliwa ( starzeję się :-)), tak jak Ci kiedyś pisałam szybko nudzi mnie konkretny rysunek, więc kiedy mam wielogodzinną sesję, dłubię trochę w jednym, odkładam, dłubię inny...czasem trzy, cztery jakby naraz. Dzięki temu żaden mi nie " brzydnie" no i przekłada się to na większą dbałość...ale wiadomo...może za jakiś czas uda mi się stworzyć coś na cacy :-) Jeszcze raz wielkie dzięki!
Odpowiedz
jacek79 8 m.
z dużym wykopem
format Ci służy...resztę powiedział Rafał.. super!!!
Odpowiedz
jacek79 dziękuję :-) Fajna nowość dla mnie :-)
Odpowiedz
z dużym wykopem
Moje komentarze odnośnie prac graficznych nie są być może zbyt wyszukane i ograniczają się do prostych słów, ale jako że specem nie jestem, musisz mi to wybaczyć. Praca świetna
Odpowiedz
CptUgluk nie muszą być fachowe, cieszę się, że się podoba, pozrawiam!
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.