online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
Sto lat dla Nuncjusza!
jasno
PORTRET_I_I
<
GREGG
>

JA, INKWIZYTOR


JA,

Opis

.....wariacja na temat....książki "Ja, inkwizytor: Przeklęte krainy" Jacka Piekary
Pełny ekran
Liczba ocen: 5
96%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: !jacek79
Dodano: 2021-04-29 20:03:34
Kategoria: grafika

Liczba wejść: 35

Komentarze.
z dużym wykopem
Ja na tak... I to bardzo!!! Za to spojrzenie dałbym oscara portretowego (gdyby taki był)... Aby nie było tylko karmelkowej słodyczy, powiem, że kolor mi nie siedzi... Wystarczyłoby samo operowanie głębią (i te jaśniejsze partie obrazu na twarzy załatwiają sprawę wystarczająco). A tak kolor robi szum i wprowadza rozproszenie (moim skromnym). Pozdrawiam.
Odpowiedz
WSzaniawski to rozproszenie to wg mnie istota tej książki ..jako sam portret gdyby był to zgoda ... moim zamiarem było na małej przestrzeni dac taki rodzaj szaleństwa ... nie chce się wgłębiać w treść książki i ogólnie całej serii Piekary ...zreszta jako fan jego książek byłbym nieobiektywny .. tak w skrócie te kolory to magia mokradeł ale nie tylko...dzięki Waldek
Odpowiedz
z dużym wykopem
Wspaniały rysunek !
Odpowiedz
behemot48 dziękuje
Odpowiedz
z dużym wykopem
Dla mnie z kolei kolor dodaje uroku i urozmaica całość. Ale jak już ustaliliśmy - ile odbiorców, tyle opinii Super!
Odpowiedz
CptUgluk dziękuje
Odpowiedz
^Ozar 1 m.
z wykopem
No cóż akurat jestem wielkim wielbicielem Inkwizytora Piekary. Ten gość pisze z tak wielką ironią i dystansem, że przeczytałem chyba wsio co sie ukazało w tym temacie. Powiem więcej, dla mnie Piekara jest genialny w tym jak opisuje przygody Inkwizytora. Te jego teksty takie jak "Wasz uniżony sługa", albo "Jestem tylko skromnym przedstawicielem świętego oficjum" pokazuje za równo geniusz jak i spory dystans autora do swojego bohatera.Co do grafiki trudno mi się wypowiedzieć bo i wiedza nie ta a do tego widzę tu tylko jakiś zarys kogoś kogo widać słabo, tak ledwie, ledwie który wynurza się z mroku. Morze to i dobry wizerunek kogoś, kto w zasadzie jest zawsze ukryty i praktycznie go nie widać.
Odpowiedz
Ozar tez uwielbiam cykl inkwizytorski ... a ilustracja nie jedna będzie ... tutaj samego Mordimera przestawiłem i ciekawie napisane przez Ciebie taki w cieniu...
Odpowiedz
z dużym wykopem
Te oczy....ciarogenne!
Odpowiedz
amiartist dziękuje
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.