online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
jasno
Kluczowa :-)
<
I znów...
>

Przy remoncie...


Przy

Opis

...można na ścianach bazgrolić :-)
P.S. Wcale nie tak łatwo przenieść się z A4 na ścianę...
Pełny ekran
Liczba ocen: 4
96%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~amiartist
Dodano: 2021-05-03 16:44:44
Kategoria: rysunek

Liczba wejść: 27

Komentarze.
!jacek79 10 d.
z dużym wykopem
Co za subtelność ... więcej remontów
Odpowiedz
jacek79 dziękuję, remont trwa w zasadzie odkąd skończyły się święta w grudniu i jeszcze potrwa...więcej remontów nie przewiduję bo teraz zaczęliśmy od wyburzenia prawie wszystkich ścian,te które zostały są w gołej cegle, kucia posadzek do gołej ziemi...totalna przebudowa...
Odpowiedz
!jacek79 10 d.
Ps. A gdzie poprzednia praca?
Odpowiedz
jacek79 usunęłam, po digitalizacji zaczęłam dostrzegać co innego niż narysowałam :-) Jest wersja poprawiona :-)
Odpowiedz
Sylwia, a tak z czystej ciekawości... Duży jest? Bo bardzo interesująco wygląda. I przede wszystkim fajną masz plastykę w technice suchej. Dodam też, że trochę słabo widać, ale na pierwszy rzut oka, masz bardzo ciekawą strukturę (fakturę) rysunku. Zapewne wynik ściany (niestety chyba gipsowa), bo cementówka stanowiła by jeszcze fajniejszy podkład, ze względu na chropowatość.... Sylwia, będziesz rozbudowywać tą kompozycję...? Bo widać zalążki dalszego ornamentu np. w górnym prawym rogu... Ciekawa praca! A skoro, tak to ciekawie wygląda, to może mural zrobisz...? Fresk na mokrym tynku, jest wymagający. Ale mural w technice akrylowej (wcale nie musi być kolorowy)... Zaintrygowało mnie to ścienne rysowanie... Każdy dzieciak, w tym ja, mazał po ścianach... A teraz sobie pomyślałem, że jako miłośnik ziarnistości, powinienem właśnie teraz na ściany wkroczyć z rysowaniem... Pozdrawiam.
Odpowiedz
WSzaniawski dziękuję, obecnie sama twarz po długości ma 40 cm, szerokość razem z tymi kwiatami itp. to niemal 50 cm, ostatnia ściana z tynkiem ( dokładnie to szpachlowana kilka lat temu), faktura całkiem fajna, przez dłuższy czas zostanie bo chwilowo robimy przerwę od remontu ( mój majster fachowiec wszystko robi sam), z pewnością się rozrośnie ten ornament, szerokości mam 3 m , można zaszaleć :-))
A Tobie polecam takie rysowanie, np.w sypialni na początek, tam zwykle się gości nie zaprasza,zwykle :-)))ściane zawsze można zamalować i dodam, że ołówek da się spokojnie zgumkować :-)))
Mural...fajnie by było, fresk...może kiedyś sprubuję...
Odpowiedz
Wyszło ...REWELACYJNIE !
Odpowiedz
behemot48 dziękuję!
Odpowiedz
~wart55 9 d.
z dużym wykopem
Cały urok tej pracy to, że sprawia wrażenie nieukończonej przez co jest subtelna. Podoba mi się
Odpowiedz
z dużym wykopem
Ależ to jest delikatne... Pięknie!
Odpowiedz
z dużym wykopem
Rozrysować i ścianę zostawić Uwielbiałam rysować na ścianach.Gorzej wraca się do małych formatów.
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.