online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
***
<
***
>

z mroku


z

Opis

38x46 cm, akryl na płótnie
Pełny ekran
Liczba ocen: 6
99%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~Araxela
Dodano: 2021-09-02 22:35:06
Kategoria: malarstwo

Liczba wejść: 46

Komentarze.
z dużym wykopem
Klasa!!!
Odpowiedz
Napisze później więcej
Odpowiedz
jacek79 ileż stresu... aż budujesz napięcie...
Dzięki Jacku!
Odpowiedz
Araxela w końcu mam chwile..Ta praca pokazuje jaka „przemianę” Przeszłaś przez. pare lat …pamietam Twoje wcześniejsze obrazy i patrząc przez pryzmat czasu to krok milowy… ale do sedna… myśle ze ten „portret” ( nie bez powodu w cudzysłowiu bo wg mnie to nie portret ) jest esencją Twojego malarstwa .. jest subtelny a daje niepokój .. skromna paletą potęguje jeszcze .. elementy „w cieniu” wg mnie symboliczne zwłaszcza oczy…na mnie osobiście działa ten obraz jak odbicie każdego z nas w zwierciadle …i kwestia tylko czy wciągnie w otchłań …kusi i ostrzega..kawał bardzo solidnego surrealizmu … odbicie naszych lęków i duszy… i pokazuje ze Jesteś świadoma swoich wyborów … każdy detal skrupulatnie „dopieszczony” … jestem pod wrażeniem bo sama praca w pośredni sposób prowokuje i wizualnie nie pokazuje „cielesności” a „obdziera” człowieka ( oglądającego) .
Odpowiedz
jacek79 Jacku, serdecznie dziękuję. 
Wciąż się miotam między tym, co chciałabym uzyskać, a co w efekcie uzyskuję. Będę powtarzać jak mantrę, że najważniejszy jest ładunek emocjonalny - i nieważne czy będę pokazywać gołą babę czy subtelny portret - ma zatrzymywać... ma działać. I nieistotne czy będą to uczucia przyjemne czy mniej przyjemne - może być i rodzaj dyskomfortu, a nawet zniesmaczenia. Wszystko jest ważne i wszystko jest potrzebne. 
Jasne, że coraz większą wagę przywiązuję do stricte elementów technicznych - warto, by całość jakoś fajnie się zazębiała, miała "ręce i nogi", nie dawała zbyt dużego pola do dyskredytacji w oczach odbiorcy. Może trochę nierealistyczne cele zakładam, ale gdyby nie te ideały, pewnie nie robiłabym tego, co robię. 

Tak naprawdę niedawno pojęłam, jak bardzo jestem wciąż nieporadna, a jednocześnie... jak wiele mogę się nauczyć. I nie chodzi wyłącznie o malowanie, rysowanie czy o fotografię. Mówię ogólnie o samorozwoju - również tym wewnętrznym. Gdybym tego czy tamtego nie doświadczyła... gdyby nie doszło do pewnych zdarzeń... rozmów - też zapewne byłabym w innym punkcie twórczym. 

Przesadą również nie będzie jeżeli napiszę, że bez Ciebie Jacku to już ABSOLUTNIE nie byłaby możliwa cała "przemiana", rewolucja. 
Dałeś drogowskaz, narzędzia... poświęciłeś (poświęcasz) mnóstwo czasu, energii - wyciągając do mnie dłoń kiedy... zdawać by się mogło - raczkowałam (raczkuję). 
Pozostanę Twoją dłużniczką do końca życia! To ogromny dar od losu, że mogłam Cię poznać - nie tylko jako Mentora, ale również jako człowieka (a może przede wszystkim jako człowieka...?)! DZIĘKUJĘ.
Odpowiedz
Araxela cała przyjemność po mojej stronie
Odpowiedz
z dużym wykopem
Wow. Mistrzostwo
Odpowiedz
Mia123a bardzo baaardzo dziękuję!
Odpowiedz
z dużym wykopem
Bardzo mi się podoba !
Odpowiedz
behemot48 dziękuję Romek!
Odpowiedz
z dużym wykopem
Mocne...!
Odpowiedz
WSzaniawski mam nadzieję, że to dobrze Dzięki Waldek!
Odpowiedz
~wart55 1 m.
z dużym wykopem

wart.55 Powtórzę komentarz z Instagrama
Z przyjemnością dołączam do podziwiających. doskonale wykonany portret z idealnym rozmyciem tła oraz kolorystyką. Gratuluję klimatu jaki wręcz bije z tej pracy - rewelacyjnie!
Odpowiedz
wart55 dziękuję Ci i tutaj!

Potrzeba mi konkretów - żebym widziała, co mogę ewentualnie dopracować (na przyszłość), a jeżeli jest ok - też istotna jest wartość merytoryczna... Dlatego naprawdę wielkie dzięki Waldek!
Odpowiedz
Oj kochana...świetny obraz!!!! Bez lukru...mega!!!!
Odpowiedz
amiartist to cholernie miłe!
Dużo stresu i nerwów... Tzn. - samo malowanie poszło wręcz jak po maśle... - aż zaskakująco... jak nigdy, ale samego efektu końcowego nie umiem ocenić - stąd ta panika haha
Odpowiedz
z dużym wykopem
Się dowypowiem tu.
Świetna, rewelacyjna praca.
Odpowiedz
Canulas i tutaj - bardzo dziękuję!
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.