online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
...
<
Jesienna panna
>

Aktem...


Aktem...

Opis

A z innej nieco parafii :-)
Pełny ekran
Liczba ocen: 3
93%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~amiartist
Dodano: 2021-10-10 07:50:58
Kategoria: rysunek

Liczba wejść: 25

Komentarze.
z dużym wykopem
Ciekawie,dobra kompozycja. Poszłaś do ,,przodu,, mocno. Sylwiu jedyne co zostało to jakość podania. Kreska jak jest wyraźna przyciąga oko /skan!!!!/ Ale to już wiesz. Bravo!!
Odpowiedz
z dużym wykopem
Sylwia, to jest coś niesamowitego... Nastąpiła u Ciebie jakaś erupcja w dziedzinie różnicowania przestrzeni...!!! Każdy element kompozycji składa się na budowanie głębi i tworzenie wrażenie trójwymiarowości.... Nie mam pojęcia czy to kwestia formatu temu sprzyja, czy też stosowanie różnych technik, ale zdecydowanie działa!!! (służy Ci). Kwestie pierdół anatomicznych (głównie kobiety na łóżku) odpuszczam, bo tu nie chodzi o poprawność anatomii... Tylko o wolność twórczą i bardzo pozytywne tej wolności, skutki.... Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dziękuję serdecznie! Duże formaty zdecydoModelka...wiem...chciałam coś nieco bardziej realistycznego, ale nie wyszło dobrze...na szczęście jestem kobietą, która jak się uprze, to w końcu narysuje, nie ważne, że kilka ton papieru pójdzie z dymem :-)
Odpowiedz
amiartist Dlaczego nie ma EDYTUJ??!!!
Duże formaty mnie zdecydowanie kręca :-)
Odpowiedz
z dużym wykopem
Świetna praca !
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.