online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
Sto lat dla Nuncjusza!
jasno
Nasz Kot, trochę domowy, trochę dziki!
<
To ja w wieku 75 lat!
>

Wywiad z Ozarro! Co nam przeniesie Nowy 2021 rok!

 Wywiad z Ozarro! Co nam przeniesie Nowy 2021 rok!

 

 - Cześć Ozar, Ozarro, czy Ozarelli jak cię tu nazywają. Zauważyłeś, że mamy Nowy 2021 rok?

 - Cześć, no ja może mniej, ale moja głowa owszem. Wczoraj zastanawiałem się, jak się nazywam i dlaczego ktoś cały czas strzela mi w czoło, a wzrok jakiś taki mglisty!

 - Aż tak źle było?

 - Nie, ale latka lecą i mam jak widzę coraz słabszą odporność na wyroby naszego przemysłu spirytusowego. Kiedyś balowało się do 4 rano, a na 7 szło się do pracy i człek se dawał rade, ale to było tak ze 189 lat temu.

 - Jak już mamy wstęp za sobą to jak twoim zdaniem będzie wyglądał nasz nowy 2021 rok?

 - Kurdę może na początek coś lżejszego, czyli jak tam minął rok poprzedni i takie tam pierdoły?

 - Ok. To jak minął poprzedni rok?

 - Jakoś!

 - No sam widzisz, że pytanie było tylko stratą czasu. To jak widzisz nowe otwarcie?

 - Nowe co? Otwarcie? A coś będą otwierać? Nie wierzę, ostatnio tylko zamykają!

 - Kurdę nie rozumiesz czy co? Chodzi mi tak generalnie o nowe wyzwania itd.

 - Wyzwania mówisz. No moja żona wyzywała mnie już wczoraj, jak wstałem o 13:00 i to całkiem mocno, więc na razie nie chce nowych wyzwań.

 - Kurde Ozar nie rób sobie jaj, mamy Covida, Lockdown, jedna trzecia Polski stoi, a ty mi o żonie jakieś kawałki zasuwasz.! Powagi trochę!

 - Dobra. Covid to kumam, choć są i tacy, którzy godają, że tyn cowid, bo ino bajka, że go nie ma, a nawet jak jest to mniej groźny niż zwykły katar

 - Chyba grypa?

 - No właśnie o to mi biega. Mówią, że ta no grypa zabija więcej ludzi niż tyn cowid i dziwują się, że tako wielka chryja o tak gówniany wirus, co się jakoś przyplątał w Chinach. Niektóre mądre godają, że on się wcale nie przyplątał ino łoni go same wypuścili, co by narobił grandy na całego. Kurdę i wygląda na to, że narobił zadymy jak ta portugalka, czy francuzka

 w czasie tej no starej wojny.

 - Hiszpanka, ale to było po I wojnie!

 - No o tym godom przeca. Nie mądrz się!

 

 - A co myślisz o Lockdown!

 - No spoko ino se kuknę w translatora, bo mój angielski jest na poziomie małpy, czyli znam kilka słów. Tu pisze... że ten no lokdawn to zakaz wyjścia. Cholera, a mi się właśnie fajki kończą. Ja pie... to, co teraz będę palił herbatę?.

 - Aleś ty zacofany! Lockdown to taka nazwa angielska, która oznacza różne zakazy dla działalności firm, a także zwykłych ludzi. To zarządzenia mające na celu ograniczenie ilości zarażeń wśród ludzi.

 - Cosik mi tam świta, ino ja, żem czytał, że te lokdałny to mają za zadanie ino zamknąć wszystko w cholerę, tak żeby te no wiesz korparacyje, mogły wszystko wykupić za grosze. One podobno tyn Covid wymyśliły i tera będą ino czekać, aż nasze te firmy padną i je wykupią. Kurdę kłania się "Ziemia Obiecana" tego no tam chyba Sienkiewicza? Tam też wszystko było żydowskie, a nie polskie!

 - Nie. Reymonta!

 - No kurde byłem blisko. Tyż Polak nie

 - Ozar, to co mówisz o korporacjach to nie prawda, bo wirus dotyka wszystkich, cały świat, a nie tylko Polskę. Ale dobra koniec tematu. Jak widzisz nasz obecny 2021 rok w skali światowej?

 - Ja pierniczę, dlaczego w skali tej no tam …

 - Światowej!

 - Ooooo no dobra. Coś tam powiem, choć pieron wie co bydzie. Jedni godają, że dawno wojny nie było, człek człeka nienawidzi, inni znowu cosik tak o tym godają, że gdzieś tam na jakimś bliskim zachodzie czy jakoś tak

 - Wschodzie!

 No przeca wiem, zachodzie coś się szykuje i tam podobno wybuchnie cosik wielkiego, także ten no świat bydzie już całkiem inny!

 

 - A powiedz mi tak szczerze, Ozar zaszczepisz się czy nie?

 - Ło jezu drogi kurdę nie wiem, bo co profesory co innego godają. Jedyn, że ta szczepionka ten fizer

 - Pfizer

 - Kurdę nie przyrywej mi co chwila, bo mi się mąci we łbie. Jedne godają, że to niby bezpieczne i momy się dać pożgać, bo tak będzie lepiej. Inne znowu pletą, że te ich badania filiczne

 - Kliniczne!

 - Jo ci chyba zaraz dam w gębę , bo ino się mądrzysz. Jak powiedziałem filiczne, mają być jeszcze do końca 2022 roku, czyli my są jak te króliki, co je mają w klatkach, którym dają różne takie i patrzą, jak się wyginają.

 I tera co taki se zwykły człek ma gdybać. Warto czy pierunie nie warto. Wisz jak ktoś mo 90 lat to te no jak im tam powicośtam po 5 latach mu wiszą, bo pewnie i tak nie dożyje, ale ja mam 57 lat i tak se kurde myślę że no wiesz jeszcze trochę chciałby człek pożyć nie?

 Ale dobra, bo kurde jeszcze niedostane ani grosza z tego wywiadu więc powiem tak. Dom się podżgać i kuniec, a potem będę se kukał w lustro czy aby gęba ta sama i czy nie rosną mi jakieś odrosty albo kłaki na cycach. Albo czy nie mam sraczki codziennie. Jak nie to pies to drapał i bydzie jak bydzie.

 - Na koniec jak tam vena i pisarstwo?

 - Hehehehehe już, żem raz kufa przechodził wydanie swojej książki i zech tak dostał w dupę, że mnie kufa te miejsca jeszcze bolą, choć było to 5 lat temu. Tera se kurde pięć razy spojrzę na swoje dupsko nim cokolwiek wydam kolejnego. Chopie to jest tak, że albo dostajesz po dupie, albo ci się wydaje, że jesteś kolejnym Tolekienem czy innym Dostojewskiem.

 - Tolkienem, albo Dostojewskim

 - No przeca godom. Jo już to przeszedł i dupa bolała długo. Tera już się nie dom tak łatwo, choć rzem coś nowego upikcił, ale na razie nie mam zamiaru znowu wystawić dupska żeby każdy mógł se w nie kopać do woli.

 - Dziękuje za wywiad!

 - Jo tyż, choć żem tu nagadał ino mnóstwo głupot!

5306 zzs

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ^Ozar
Kategoria: wywiady

Liczba wejść: 111

Opis:

To taki wywiad z człekiem który nie wie, co mu przyniesie nowy rok i dlatego snuje rózne przemyslenia hhahaahahah

Dodano: 2021-01-03 16:25:34
Komentarze.
Ale zara, to Twój wywiad z Tobą? 🤔
Odpowiedz
Canulas a kto historykowi zabroni

Odpowiedz
Agnieszka znajdź o, wywal i wstaw e
Odpowiedz
^Ozar 5 m.
Canulas To taki żart napisany wczoraj z nudów!
Odpowiedz
^Ozar 5 m.
Agnieszka To był żart tak dla śmiechu!
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
"- Kurdę może na początek coś lżejszego, czyli jak tam minął rok poprzedni i takie tam pierdoły?
- Ok. To jak minął poprzedni rok?
- Jakoś!
- No sam widzisz, że pytanie było tylko stratą czasu" dobreee, fanthomasowe

"- Dziękuje za wywiad!
- Jo tyż, choć żem tu nagadał ino mnóstwo głupot!" - hahaha, grunt to dystans

Całkiem fajne, żywe, ten jeden Ozar to chyba Ślązok, co?
Brakuje Ci tu miliona kropek i przecinkuf.
Odpowiedz
^Ozar 4 m.
Ritha To był żart !
Odpowiedz
*Ritha 4 m.
Ozar no i gitara
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.