online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Nienasycenie (drabble konkursowe nr 5)
<
U okulisty (cod#4)
>

Opis:

Środa: do wyboru - erotyk, obyczaj, kryminał, romans, sci-fi. A co mi tam, romantico!

Powiew Zachodu – Przerwane rendez-vous (cod#5)

 Poprzednia historyjka: https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php?id_txt=6405

 

 

  Na twarzy Meliora gościł błogi uśmiech zadowolenia. Mężczyzna patrzył na nią z rozmarzeniem. Ona z kolei zdawała się spoglądać na niego. Nie musiała wiele robić, żeby przyciągnąć uwagę rewolwerowca. Właściwie to nie musiała robić nic. Po prostu sobie stała, kusząc i pozwalając, żeby sytuacja rozwijała się samoczynnie.

  Melior adorował ją. Podziwiał kształty, smukłą figurę. Patrzył na nią tak, jak wygłodniały pies patrzy na resztki z obiadu. Najlepsze było to, że nie miała przed nim tajemnic. Nie okazywała ani krztyny wstydu. Stała przed nim czysta, otwarta, pełna gracji. Wiedział, że nie będzie w stanie długo się opierać jej wdziękom. Czuł, jak z każdą chwilą ciągnie go do niej coraz mocniej i mocniej. Myślał już tylko o tym, żeby przycisnąć do niej spragnione usta, zjednoczyć się z nią w rozkoszy i zapomnieć o całym świecie. Być z nią i tylko z nią. Oddać się jej tak, jak ona odda się jemu i upajać jej…

  – Melior, co Ty tu jeszcze robisz, do cholery?! – Binns wpadł do izby bez pukania. Gaduła podniósł raptownie głowę jak człowiek wyrwany z głębokiego snu i z niechęcią spojrzał na partnera. – Nie gap się w tę szklankę jak sroka w gnat, wypij wreszcie ten bimber i zabieramy się do roboty!

  Gaduła jeszcze raz tęsknie spojrzał na gładki, smukły kształt szklanki i chlupoczącą w niej przyjemnie zawartość. Na raz przechylił naczynie i pozwolił, by alkohol spłynął do żołądka. Otrząsnął się, odchrząknął i wstał od stołu, chwytając kapelusz. Popatrzył ze smutkiem na butelkę bimbru i bez słowa opuścił pomieszczenie.

  – Ochlejmorda jeden – burknął sam do siebie Gawron i podążył za towarzyszem. – Żeby się chociaż po kielichu robił bardziej rozmowny.

 

 

 Następna historyjka: https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php?id_txt=6478

1823 zzs

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: !CptUgluk
Kategoria: obyczajowe

Liczba wejść: 49

Dodano: 2021-01-20 14:16:53
Komentarze.

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.