online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Kohorta wzgardzonych kochanek (4) - codziennostrzał
<
Kohorta wzgardzonych kochanek (2) - codziennostrzał
>
Tagi: #codziennostrzał #tw #MHSchaefer #kohortawzgardzonychkochanek #Adomaxis #Allysa #Adomaxis

Kohorta wzgardzonych kochanek (3) - codziennostrzał

 Kohorta wzgardzonych kochanek (1) https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php?id_txt=7123

 

 Numer trzy Allysa

 

 Dzień 3

  #codziennostrzał #tw

 

 

  Czując na powiew zimnego wiatru, otuliłam się szczelnie futrem z norek. Obserwowałam, jak płatki śniegu leniwie dryfują w powietrzu. Wydychane powietrze tworzyło dookoła twarzy lekką chmurkę, a skrząca się w oddali zamarznięta tafla jeziora skrzyła się na horyzoncie. Widok był olśniewający, jednak w bajkową scenerię wkradały się odgłosy dochodzące z sali i cel, dla którego postanowiłam marznąć na zewnątrz z dala od ciekawskich spojrzeń. Nie wiedziałam, jak długo każe na siebie czekać, lecz wiedziałam, że przyjdzie. Haczyk był zarzucony, a rybka nawet nie wiedziała, że bierze.

 Czekałam, nerwowo zerkając na zegarek, aż w końcu po trzynastu minutach wyszedł z sali, niosąc dwa kieliszki różowego szampana. Przejęłam jeden i upiłam łyk ulubionego trunku, patrząc przed siebie i udając, że zimowy pejzaż absorbuje mnie bardziej od jednego z najpotężniejszych mężczyzn świata. Pragnęłam jego władzy, pieniędzy i wpływów niemal tak boleśnie, że aż czułam nieznośnie przyjemny ból między udami na myśl, że to wszystko było w zasięgu ręki i wystarczyło tylko umiejętnie rozegrać karty, które zesłał los.

 – Jesteś piękną kobietą Allyso.

 – Wiem – odpowiedziałam, próbując powstrzymać cisnący się na usta uśmiech.

 – Muszę przyznać, że mało jest kobiet, które znają swoją wartość tak dobrze, jak ty. – Wychylając się do przodu, zacisnęłam uda, słysząc jego słowa.

 – Wolałbyś, żebym była szarą myszką?

 – Czy to pytanie oznacza, że interesują cię moje preferencje?

 – Nie pochlebiaj sobie zanadto.

 – To nie pochlebstwa przeze mnie przemawiają, a raczej świadomość, że na sali za nami nie ma ani jednej kobiety, która byłaby w stanie odmówić mi czegokolwiek.

 – Teraz jestem pewna, że przemawia przez ciebie pycha. – Roześmiał się. Podchodząc bliżej, zmusił mnie do cofnięcia się, aż poczułam za plecami lodowatą barierkę i usłyszałam chrzęst suchego śniegu.

 – To nie pycha, jeśli już to pragmatyzm. Większość z kobiet na sali pociąga potęga, która mnie otacza. Inne pragną pieniędzy, wpływów albo załatwienia innych interesów. Pozostałe nie odmówiłyby ze strach, który wywołuje w nich perspektywa tego, co mógłbym zrobić, gdybym tylko zechciał je ukarać za odmowę. Ty też nie pragniesz mnie za moją czarującą osobowość. – Kiedy chwycił moją nogę, unosząc ją do góry i rozchylił futro, jęknęłam z przyjemności. Usłyszałam trzask rozbitych kieliszków i nawet przeszywający na wskroś mróz malujący na nagiej skórze zaczerwienienia, nie był w stanie powstrzymać mnie przed finalizacją transakcji.

 W tamtej chwili myślałam, że jestem na dobrej drodze do stania się żoną jednego z najpotężniejszych demonów spośród wyższych, lecz nie doceniłam go. W przypadku Adomaxisa o wyborze kochanki decydował dzień, jego aktualna zachcianka, to co akurat wpadło mu w oko lub zwykły kaprys. Z jego strony nie było żadnej fascynacji, podniecenia czy uczucia, interesowało go jedynie zaspokojenie potrzeb fizycznych i rozrywka. Po dwóch tygodniach, podczas których wyrwał kilka jednonocnych podrywek, zamienił mnie na jakąś podkuchenną, choć powiadają, że i tak udało mi się utrzymać jego zainteresowanie nadzwyczaj długo. Pocieszający był jedynie fakt, że nawet narzeczonej Adomaxisa nie udało się zaciągnąć demona przed nieświęty ołtarz. Demon nie wiedział jednak, że wraz z każdą porzuconą kochanką kopał sobie głęboką mogiłę, z której niedługo mógł się nie wygrzebać.

 

 Dołącz do nas na:

 https://t3kstura.eu/

 

  "Codziennostrzał — 200 mililitrów słowa pisanego dziennie" to nowa inicjatywa literacka Treningu Wyobraźni mająca na celu wypracowanie systematyczności i regularności w pisaniu.

 

 Kohorta wzgardzonych kochanek (4) https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php?id_txt=7160

3820 zzs

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~MHSchaefer
Kategoria: fantastyka

Liczba wejść: 60

Folder: Kohorta wzgardzonych kochanek
Dodano: 2021-04-11 19:05:18
Komentarze.
Budujesz sobie to uniwersum, zgrabnie tkasz opowieść ze starannie dobieranych nitek. Ciekaw jestem, czy masz plan na coś większego, czy traktujesz te odcinki tylko shorty o wspólnym mianowniku?
Odpowiedz
CptUgluk na początku miały być historie z jednym wspólnym mianownikiem, którym miał być Adomaxis, ale pomysł ewoluował i prawdopodobnie wyjdzie z tego coś zupełnie innego.
Odpowiedz
MHSchaefer to jest właśnie jeden z tych fajnych aspektów pisania. Czasem historia zaczyna żyć własnym życiem, a Ty z fascynacją odkrywasz ją wraz z bohaterami
Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.