online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
Sto lat dla Alchemika!
jasno
Bełkot klasy d
<
Problemy
>
Praca Wyróżniona

Dola woja

  Sfora dzikich uwikłana w zew. Kolejna perspektywa rzezi na gigancie. Zabrzęczały wyciągane kosy, splunięciem wbiłem pysk w pychę. Ruszyłem.

  Odwalane głowy, ręce, nogi. Parłem wyrąbując ją, bo droga bywa droga dla wędrowca który umiłował bezcelowość. Sieczka trwała w najlepsze a najgorsze było to, że maczety nie służą do zabijania tylko do zarzynania. Jaka to różnica - usłyszałem głos. Drobna - odpowiedziałem w duchu. Chlast, chlast, chlast, robiło się czerwono od zachodzącego słońca a krew pryskała by pomazać strony świata. Krechy cięć, spadające łby, fontanny z kikutów jak studzienki co wyjebały. Przecięci wrogowie obnażali dosłowność, czyniąc kompozycję jeszcze bardziej atrakcyjną. Ciach - mózg słabo bluzga gdy rozpłatany czerep. Mach - co trzy to nie jedna. Zamach - defloracja blizn, ranne boże zorze w zderzeniu z pożarem zboża. Nacięcia wstępne: klincz osłabia lincz i chwil kilka musi minąć by wykarczować las rąk napastników, którzy nacechowani bruzdami - padali muszo, padali w slowmo. Jednakowoż kiedy masz maczety dwie, kołowrotek kaleczy lubieżniej, patrz kosiarka, patrz trawa. To wszystko mowa, słowa są zbyt niedorozwinięte i umieszczone na tle świątecznej bieli - śmieszą. W miejscu gdzie szaleje intruz pomnożony przez iks, zostawiasz za sobą poszatkowane pokraki. Non omnis moriar, mawiano. Są tylko mięsa i zmęczenie, kurewskie styranie. Ciach, chlast. Soczystość odgłosów i śliskość ogólna. Upadek na tej glebie to pewna przegrana; zobacz ilu skurwysynów - usłyszałem oddalony o setki mil mdły głos niewiasty. Ona w bieli, ona się klei. Błyskawiczny powrót ku ziemi. Fakt, jucha kleiła palce, usta w metalurgii nieuniknionej. Jatka ma smak umami. Kołowrotek skończony, ale świat wirował dalej, razem z nimi. Zacząłem kosić w parterze. Podcinając im giry, zwalałem tony surowizny, lecz nic to, sałatka powinna zawierać w sobie elementy drobne. Przygniatali mnie coraz i coraz, ciało zwielokrotnione, jeden model, sznyt ten sam. I kiedy miałem wypuścić ostatek oddechu - powstałem w glorii szkarłatnej fontanny i odrodzonych ostrz. Wystrzeliły resztki obmierzłe. Strudzony ciachacz, wojownik obarczony maligną. Trzydzieści dziewięc, czterdzieści, czterdzieści jeden stopni gorączki. Świsnął szablą koło ucha - już z żołnierza masz maszkarę. Zaklejony posoką, rzekłem: oddam gardło w sprawiedliwe ręce! A potem w przebłysku: precz! Moje wołanie pod pierzyną ciał traciło jakikolwiek sens. Patron padał, z patrona robił się kondel, do boskiej łachy skory, lecz... wytrysnąłem mokrymi zewłokami po raz drugi. Jeszcze dwudziestu. Jeszcze dziesięciu.

  W kałużę wina wbiłem maczety. Dychałem ledwo. Przez aksamitny pryzmat omdlenia patrzyłem na glebę która chciwie spijała soki. Srebrzysta Matko, niech woda zielonej konewki obmyje moje rany. Srebrzysta Matko, czy mogę ozdobić krawędź twojej tarczy, czy mogę być zaledwie nacięciem na krawędzi tarczy twej srebrzystej?

 

2898 zzs

Liczba ocen: 1
62%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~jagodolas
Kategoria: inne

Liczba wejść: 96

Dodano: 2021-04-12 09:16:20
Komentarze.
Wrócę na świeżo, bo taka gra słów zasługuje na wypoczęty odbiór
Odpowiedz
Canulas ok ddzięki
Odpowiedz
jagodolas wróciłem. Tekst coś ma, ale to nie jest ważne. Od jakiegoś czasu, raz, czasami dwa razy dziennie, ale średnio raz, wracam myślami (lub: chodzi mi po głowie) Twój tekst o jakimś typie, co napierdalał do innych z łuku. Dni lecą, a ja zaczynam ten (tamten) tekst we łbie, wręcz ewangelizować. Co to był za tytuł?
Odpowiedz
Canulas świniarz chyba się nazywał tamten tekst
Odpowiedz
Kurczę, świetna gra słowami, zaiste. Bardzo obrazowa, bardzo się też wydaje nieoczywista. Podobało mi się, bo właśnie jest takie, jakie jest - jagodolasowe!
Odpowiedz
alfonsyna bardzo dziękuję
Odpowiedz
z wykopem
Intryguje...gratulacje!!!
Odpowiedz
jacek79 dziękuję bardzo!
Odpowiedz
Gratuluję! Okazuje się, że słowa można ugniatać jak plastelinę... Ciekawy tekst.
Odpowiedz
WSzaniawski dziękuję !
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.