online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 10 min.
jasno
Płyń swoją rzeką (10) - codziennostrzał
<
Płyń swoją rzeką (8) - codziennostrzał
>
Tagi: #codziennostrzał #tw

Płyń swoją rzeką (9) - codziennostrzał

 Dzień 11

  #codziennostrzał #tw

 

 Cz.1: https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php

 

 

 Odczucie niepokoju narastało w Annie z każdą chwilą. Cokolwiek je powodowało, było ledwo wyczuwalne. Jakby pływało pod powierzchnią podświadomości, z rzadka tylko muskając krawędzie strefy świadomego odczuwania. Biliardy impulsów nerwowych, taplając się w neuroprzekaźnikowym oceanie, regenerowały i nadbudowywały komórki ciała kobiety. Mózg, rażony bodźcami, zmuszał organizm do intensywnej, ponadnormatywnej harówki. Podprogowe działania, wspomagane równolegle mediatorami synaptycznymi oraz impulsami elektrycznymi, przynosiły nadspodziewane efekty.

 – I proszę, oto mamy zalążek kończyny. – Vega przygryzał nerwowo ołówek, sczytując z migotliwych paneli kolejne dane.

 – Ale u tej baby, czy u Reksia? – dopytywał laborant, bujając się nerwowo w fotelu.

 – A na który kadłub teraz patrzę, gamoniu?

 – A czy ja jasnowidz jestem? Jak ty tak zezujesz po tych monitorach, to skąd ja mam wiedzieć? – Karzeł bronił się urażony.

 – Wpierw baba. Reksia ogarniemy, jak mu się zregenerują mięśnie i skóra.

 – Słuchaj, to jak już te kończyny będą odrastać, to tak postymulujmy jej mózg, żeby zrobiła się z niej taka seksbomba, kurna! – W laboranta jakby piorun walnął na tak świetną myśl. – Taka maks metr osiemdziesiąt. Z takimi, oooo bimbałami… – Zatoczył rękoma efektowne koła w powietrzu. – I jeszcze, o tu na dole miałaby takie...

 Obśliniony karzeł taplał się już cały w ekstazie, gdy zabrzmiał sygnał komunikatora. Niziołek przerwał wywód i spojrzał pytająco na kumpla.

 – To Szef! Mam odebrać?

 – Nie, debilu. Udajmy, że nas nie ma.

 – Bardzo śmieszne – odrzekł i zapadł się w fotel. Ironiczna uwaga Vegi nie spodobała się wystraszonemu laborantowi, zwłaszcza że bioinżynier dalej kontynuował drwiącą tyradę:

 – A zanim załączysz wizjer i się zesrasz do reszty, zetrzyj ślinę z facjaty, bo szef nie będzie się umiał skupić na twojej opowieści, jak to wywołałeś pożar.

 Karzeł w jednej sekundzie przemienił się w statuę oburzenia:

 - Kto wywołał?!

 

 

 Cz.10: https://t3kstura.eu/pokaz_tekst.php

 

  Dołącz do nas na: https://t3kstura.eu/

  "Codziennostrzał — 200 mililitrów słowa pisanego dziennie" to nowa inicjatywa literacka Treningu Wyobraźni mająca na celu wypracowanie systematyczności i regularności w pisaniu.

 

 

2376 zzs

Liczba ocen: 1
75%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~Agnieszka
Kategoria: fantastyka

Liczba wejść: 45

Opis:

Dodano: 2021-04-16 11:23:15
Komentarze.
~Zdzislav 26 d.
z dużym wykopem
Wygląda na to, że pan karzeł ma ochotę na małe tete-a-tete Pytanie, co na to szef? Coś mi się zdaje, że będzie wesoło Wszystko zmierza w w zupełnie niespodziewanym dla mnie kierunku, znowu mnie zaskakujesz Super!
Odpowiedz
Zdzislav Karzeł to w ogóle jest niesamowity gość ale o tym kiedy indziej
Dzięki za odwiedziny
Odpowiedz
"Biliardy impulsów nerwowych, taplając się w neuroprzekaźnikowym oceanie, regenerowało i nadbudowywało komórki ciała kobiety" - skoro biliardy impulsów są podmiotem, to regenerowały i nadbudowywały;
"przemienił się w statułę oburzenia" - statuę;
To teraz jeszcze szef się wtrąci! I każdy będzie kombinował na swoje, więc zaczynam się martwić, co z tego Reksia jeszcze wyrośnie, nie mówiąc już o Annie!
Odpowiedz
alfonsyna już lecę poprawiać. Oczywiście słusznie prawisz
Taaa, szefowie to potrafią być zmory nieziemskie
Pozdrowionka i dzięki za odwiedziny i korektę

Odpowiedz
~CptUgluk 16 d.
Powiem Ci, że tak się skupiłem na Reksiu, że mi gdzieś ta Anna w ogóle uciekła ze świadomości! (choć może to być też efekt przerwy w czytaniu serii). No, nadal czekam z ciekawością na to, co nastąpi. Losy Anny i Reksia muszą się jeszcze jakoś spleść. Pójdę dalej, choć już nie w tej chwili. Do zoba!
Odpowiedz
CptUgluk Zatem do zobaczenia Dzięki za przeczytanie i komentarz

Odpowiedz
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.