online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Cud techniki. Straszna wizja świata
<
Fontanna Trytona w Nysie
>
Tagi: #groza

Cud techniki. Straszna wizja świata

 

 - Tak, to jest prawdziwy cud techniki i do tego dostępny dla wszystkich, nawet tych ubogich, bo można kupować na raty! To urządzenie nazywające się stabilizatorem duszy ludzkiej jest lepsze niż produkty farmakologiczne, bo trwałe i skuteczne.

 Będzie to coś w rodzaju chipu wstrzykiwanego do tylnej części mózgu, w okolice szyszynki. Sprawa polega na tym, że można myśl ludzką zapisać w postaci cyfrowej, zachowując tożsamość danego osobnika, czyli własne "ego". Można taki zapis przekształcić i uzupełnić o lepsze treści dotyczące charakteru oraz moralności i ponownie wstawić do mózgu ludzkiego, który oczywiście wcześniej zostanie zresetowany do minimum i tak powstanie nowy człowiek.

 To będzie skutkować pozytywnie i społeczeństwo stanie się wartościowsze życiowo. Na przykład można zmienić osobowość i uczynić z człowieka dobroczyńcę. Skąpy może stać się hojnym, a głupi mądrym, a nawet wariat normalnym, no i znikną na zawsze pedofile.

 Pierwsze doświadczenia przeprowadzono na więźniach skazanych za morderstwa. Poddali się oni badaniom dobrowolnie i w ten sposób uniknęli kary śmierci. Stali się dobrymi ludźmi i dziś pracują nawet jako strażnicy w więzieniach. Ta technika przemiany obejmie cały świat i nasza cywilizacja stanie się lepsza: nie będzie bandytów, polityków, złodziei i oszustów oraz psychopatów.

 Poddany działaniu tego urządzenia będzie cały czas pod opieką lekarską i techniczną. Może zawsze taki osobnik uzupełniać stan swojej cybernetycznej psychiki i do tego dostanie gratisowy program "romantyczny sen", czyli będzie śnić o tym, o czym marzy na jawie. Ważne jest, że świat się zmieni i dzięki temu urządzeniu unikniemy katastrofy w myśl zasady, że dobro zwycięży zło, a to urządzenie temu ma służyć.

 Oczywiście Międzynarodowy Fundusz Walutowy wesprze krajowe banki i udzieli kredytów na zakup tych urządzeń. W ten sposób ruszy produkcja i sprzedaż, a z tego powodu powstaną miejsca pracy i zmniejszy się bezrobocie. Dzięki bankom, korporacjom i technologii powstanie nowy lepszy człowiek - takie oświadczenie przedstawił James Wallis, szef korporacji biocybernetycznej, na konferencji ONZ poświęconej zagadnieniu technicznej poprawy ludzkości.

 

 A wy, co na to? Dacie sobie wszczepić takiego chipa? Na pewno część ludzi się zgodzi, bo dostanie bon wakacyjny i inne dodatki "plusowe"!

2314 zzs

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~MattCustor
Kategoria: fantastyka

Liczba wejść: 13

Folder: Groza
Opis:

Świat stanie się lepszy dzięki cybernetyce - to największe oszustwo i początek zagłady ludzkości.

Dodano: 2021-07-20 06:52:33
Komentarze.
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.