online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Sen o szczepieniu pod patronatem Thanatos
<
Refleksja nad suprematyzmem
>
Tagi: #kosmos

Józka Sznurka odezwa do Braci Marsjan

 W związku z postępującymi pracami kosmicznymi mającymi na celu zdobycie przez Ziemian planety Mars Józek Sznurek, mieszkaniec Raciborowic, znany jako uczony i wynalazca, zajął poważne stanowisko, które wyraził publicznie, m.in. na łamach "Nowin Raciborowickich". Otóż jest on przeciwnikiem kolonizacji tej planety, a motywuje to skłonnościami człowieka do niszczenia innych cywilizacji. Czego przykładem jest zniszczenie cywilizacji Azteków, Inków i Majów dokonane przez chrześcijan hiszpańskich i innych w czasach po odkryciu Ameryki w 1492 roku.

 Wiadomo wszystkim, co złego uczynił człowiek niewinnym Indianom i do czego jest skłonny. Dlatego mając na celu dobro kosmosu, postanowił Józek jako jeden z niewielu na tym świecie, ostrzec Marsjan przed Ziemianami.

 Ponieważ Józek nie posiada rakiet i statku kosmicznego oraz satelity ani żadnych innych kosmicznych nośników, więc wymyślił tzw. świetlny nadajnik, czyli urządzenie o wielkiej mocy światła skierowanie w stronę Marsa. Światło rozprzestrzenia się z olbrzymią szybkością, a wiązka światła nie ginie, zatem zbudował on urządzenie, które będzie wysyłać alfabetem Morse’a przez niego opracowaną odezwę.

 Józek jest przekonany, że cywilizacja na Marsie istnieje, chociaż z Ziemi jest ona niewidoczna, bo ukryta. Marsjanie nie są głupi i wiedzą, co może spotkać ich ze strony Ziemi, więc się pod swoją ziemią ukryli. Jednakże mogą mieć jakieś czujniki wystawione na zewnątrz i obserwują nas. Zatem może zobaczą światło z nadajnika skonstruowanego przez Józka?

 A tak oto brzmi jego odezwa do Marsjan:

 

 "Drodzy Marsjanie!

 Przyjaciele w Kosmosie!

 Nie poddawajcie się Ziemianom, nie nawiązujcie z nimi kontaktów, oni Was skolonizują i zniszczą. To specjaliści od wyzysku, mordowania i demoralizacji.

 Najpierw Was okradną, zrabują Wasze dobra, potem zaproponują pomoc w odbudowie życia, aby na nieszczęściu zarobić.

 Zdeprawują Wasze kobiety i upowszechnią pornografię, na której będą zarabiać.

 Będą Wam sprzedawać zatrutą żywność oraz szkodliwe suplementy diety.

 Wprowadzą tzw. nowoczesną religię sprzeczną ze wszelką tradycją i upowszechnią dziwaczne obyczaje.

 Na końcu zdeprawują Wasze dzieci i rozpowszechnią kult związków jednopłciowych jako rzekome źródło wartości społecznych i obyczajowych, abyście się nie rozmnażali!

 Do tego zaproponują jeszcze Wam korzystanie z aborcji i eutanazji jako tzw. wyższej formy wolności!

 Zniszczą Wasze rodziny, tradycję i kulturę oraz zlikwidują wszelką własność, w tym pieniądz gotówkowy, a to wszystko nazwą przeżytkiem historycznym!

 Na końcu Was “zachipują”, a z dzieci zrobią cyborgi!

 Jeśli nie wierzycie, to poczytajcie sobie o kolonizacji Ameryki i mordowaniu Indian, o niewolnictwie, o zniszczeniu Afryki i krajów arabskich, o wojnach i o niemieckich obozach koncentracyjnych, o bolszewickich łagrach, a także o zbrodniczym komunizmie i truciu ludzi szczepionkami i o przestępstwach banksterów zwanych mężami stanu! Tylko głupiec będzie próbować temu zaprzeczać!

 Homo sapiens to bestia! Brońcie się przed Ziemianami!

 Przyjaciel Marsjan

 Józek Sznurek z Raciborowic".

 

 Ponoć Józek już coś tam wysłał na Marsa, jednakże oświadczył, że będzie to często powtarzać i regularnie, aż do czasu jak otrzyma jakiś zwrotny, może też świetlny, sygnał. Zatem czekamy na odpowiedź z Marsa!

3276 zzs

Liczba ocen: 0
50%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~MattCustor
Kategoria: fantastyka

Liczba wejść: 14

Folder: Groza
Opis:

Ludzie to bestie, więc Józek Sznurek z Raciborowic postanowił ochronić Marsjan przed Ziemianami.

Dodano: 2021-07-22 01:06:56
Komentarze.
fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.