online:
Liczba użytkowników online w ciągu ostatnich 60 min.
jasno
Widzisz kota?
<
Na drodze do nieba
>

Opis:

Być może czeka nas samozagłada?

Tagi: #zagłada

Krótka anty-wizja świata

 Chcesz żyć, to płać! Nowe wirusy, nowe mutacje i tak aż w nieskończoność, a za tym gonić będą producenci tzw. szczepionek.

 

 Powstaje cywilizacja szczepionkowa. Chętni do szczepień zawsze się znajdą. Będą za szczepienia płacić dobrowolnie, lub zapłacą za to podatnicy.

 

 Niechętni i sceptyczni będą izolowani i popadną w samozagładę i zapomnienie.

 

 Liczyć się będą na świecie tylko szczpionkowcy. Z roku na rok będą przyjmować nowe dawki, aż staną się zombie. W ten sposób powstanie nowy gatunek człowieka, w którym nie będzie istnieć własny system immunologiczny, tylko system immunologiczny zależny od dawek szczepionek produkowanych przez chciwe korporacje.

 

 Ludzkość uzależni się biologicznie od tzw. szczepionek, bez nich przestanie istnieć. Jeśli ktoś nie będzie lojalny wobec systemu, to nie dostanie szczepionki i umrze, czyli zwolni miejsce na tym padole łez - cicha depopulacja na życzenie.

 

 Człowiek zawsze był surowcem i nawozem dla biznesu. Jest nim teraz też, udostępniając swoje ciało w celu wstrzykiwania niesprawdzonych preparatów, za które karzą sobie `słono płacić` korporacje.

 

 Biznes będą robić korporacje i powiązane z nimi banki oraz politycy i ich rodziny - oto nasza przyszłość.

 

 Wkrótce powstanie tzw. kultura i religia szczepionkowa: seriale o cierpieniach niezaszczepionych, dramaty o porzuconych maskach, modły w intencji zaszczepionych i nagrody Nobla za literaturę z motywem pandemicznym.

 

 

 Postscriptum

 

 Ten tekst nie jest prowokacją, lecz jest eksperymentem pseudoliterackim i nic więcej. Za reakcję niemytych dusz nie odpowiadam!

 

 

1561 zzs

Liczba ocen: 1
62%
0%
25%
50%
75%
100%
© Copyright - wszystkie prawa zastrzeżone.
Autor: ~MattCustor
Kategoria: inne

Liczba wejść: 17

Folder: Groza
Dodano: 2021-09-06 09:52:00
Komentarze.
Canulas 2 m.
z wykopem
Rzygam już pandemią i wszystkim, co z nią związane.
Nie uważam się też ani za anty, ani za szczepionkowa. W tej chwili przyglądam się i analizuję dalsze ruchy. Jako że poruszasz się głównie na skrzydłach hipitez, ciężko traktować tekst w kategoriach
- zgadzam się
- lub nie

Tekst ciekawy, dobrze napisany. A dobrze napisany dlatego, że pochowałeś literackie fajerwerki, żeby nie przesłaniać treści.
Nice.
Odpowiedz
Canulas

Pozdrawiam!
MC
Odpowiedz

Polub nas na facebooku!

fb-t3kstura TW-t3kstura

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin  · 

Foldery  ·  Tagi  

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.