Regulamin

 1. Na portalu T3kstura.eu jedyną, niepodzielną władzę pełni Administrator oraz wyznaczeni przez niego Moderatorzy (nicki moderatorów opatrzone są gwiazdką).

 Administrator oraz Moderatorzy mogą przyznawać Użytkownikom rangi, w zależności od ich osiągnięć,a także udzielać ostrzeżeń, nakładać blokady czasowe i trwałe (bany) za złamanie Regulaminu.

 Decyzje Administratora oraz Moderatorów są ostateczne i nie ma od nich odwołania.

 Zanim zalogujesz się na portalu T3kstura.eu, zapoznaj się z poniższymi zasadami.

 Wszelka aktywność w serwisie jest równoznaczna z tym, że przeczytałeś regulamin i akceptujesz go.

 

 

 2. Rejestracja na portalu T3kstura.eu jest całkowicie darmowa i dobrowolna oraz równoznaczna z pełną akceptacją niniejszego regulaminu.

 

 

 3. Każdy Użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta. W przypadku stwierdzenia multikonta.

 Użytkownik może zostać ukarany czasową lub trwałą blokadą dostępu do serwisu oraz kasacją jednego lub wszystkich posiadanych kont.

 Przypadek świadomego logowania się z tego samego numeru IP (np. sieć akademicka, domowa itp.) należy niezwłocznie zgłosić Administratorowi lub Moderatorom portalu.

 

 

 4. Użytkownik powinien tak korzystać z serwisu, aby nie zakłócać jego pracy. W szczególności zabronione jest obrażanie innych użytkowników oraz prowokowanie konfliktów.

 Za złamanie powyższych zasad grożą następujące sankcje: ostrzeżenie, ban tymczasowy, ban trwały.

 

 

 5. Publikowane na Portalu T3kstura.eu materiały podlegają ochronie praw autorskich. Autorzy prac biorą pełna odpowiedzialność za zamieszczane materiały.

 

 

 6. W przypadku stwierdzenia plagiatu - zamieszczający podlega karze w postaci usunięcia konta i blokady IP.

 Materiały nieautorskie, kopiowane lub pozyskane z Internetu użyte w opublikowanej pracy są dopuszczalne, ale Autor pracy ma obowiązek podania źródła skąd owe materiały zostały pozyskane. ZAKAZUJE SIĘ Wstawiania materiałów bez licencji CC0. W przeciwnym wypadku praca zostanie ukryta, bądź usunięta.

 

 

 

 7. Ponowny upload usuniętej pracy skutkuje blokadą konta.

 

 

 8. Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wszelkie informacje udostępnione podczas procesu rejestracji są zabezpieczone przed dostępem osób nieuprawnionych.

 Użytkownik zgadza się na przetwarzanie swoich danych osobowych, które służy do poprawnego działania T3kstura.eu, ma prawo do wglądu oraz poprawiania ich i w każdej chwili może zażądać ich usunięcia z serwisu.

 

 

 9. Użytkownik będzie otrzymywał drogą elektroniczną informacje o wydarzeniach i nowościach na Portalu w formie newslettera, jeśli wyrazi na to zgodę.

 Może ją cofnąć przez pisemny kontakt z Administratorem https://t3kstura.eu/kontakt.php.

 

 

 

 10. Administrator portalu T3kstura.eu rezerwuje sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu.

 

 

 

 

  Data ogłoszenia: [07.09.2019]

 

  Ostatnia aktualizacja: [13.09.2020]

Strona Główna  ·  Forum  ·  Pomoc  ·  Kontakt  ·  Regulamin